FutbolSpor

Gözler Lefkoşa Kupası’nda


KURALAR BUGÜN ÇEKİLİYOR:

Futbol Süper Lig ekiplerinden Yenicami, Küçük Kaymaklı, Göçmenköy ve Hamitköy takımlarının yer alacağı Lefkoşa Kupası organizasyonu yarın başlıyor. Bugün kura çekimi yapılacak organizasyonda yarın oynanacak maçların galipleri Cuma günü şampiyonluk, mağlupları üçüncülük mücadelesi verecek

 

Başkentin 4 futbol takımı ülkemizde ilk kez organize edilecek olan “Lefkoşa Kupası” etkinliğinde taraftarları karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yenicami teknik adam Özgü Bayraktar’ın fikri ile oluşan organizasyona Lefkoşa Türk Belediyesi de destek oldu ve 4’lü turnuvanın adı “Lefkoşa Kupası” oldu. Futbol Süper Lig ekiplerinden Yenicami, Küçük Kaymaklı, Göçmenköy ve Hamitköy takımlarının yer alacağı organizasyon için bugün kura çekimi yapılacak.

Kura çekimi sonucu oluşacak eşleşmelerde ilk maçlar Salı günü oynanacak ve bu maçların galipleri Cuma günü final, mağlupları ise üçüncülük maçında karşı karşıya gelecek.

Yeni transferleri ile taraftarlarının merakla izlemeyi beklediği Süper Lig’in yeni takımların Göçmenköy ve Hamitköy yanında Kaymaklı ile Yenicami’nin de sezon öncesindeki ilk ciddi sınavı olacak Lefkoşa Kupası futbol hasretini de dindirmiş olacak.

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı