KıbrısManşet

Gönyeli’de sakin Fatih Aktaş trafikteyken kalp krizi geçirdi 


Gönyeli’de sakin Fatih Aktaş trafikteyken kalp krizi geçirdi

Polisten yapılan açıklamada bugün öğlen saatlerinde gerçekleşen trafik kazasında araç sürücüsünün kalp krizi geçirdiği belirtildi.

Gönyeli çemberinde seyir halinde iken, sağdan gelen araca yol vermek üzere duran araçta şoför olarak bulunan 41 yaşındaki gardiyan Fatih Aktaş’ın kalp krizi geçirdiği açıklandı.

Kazayla ilgili polis raporu şöyle:
19.06.2022 tarihinde—saat 14:00 raddelerinde Gönyeli’de Dr. Fazıl Küçük Bulvarı boyunca FV 225 plakalı salon aracı çift şeritli yolun soldan ikinci şeridi içerisince doğu istikametine doğru kullanan Gönyeli’de sakin Fatih AKTAŞ (E-41 KKTC, (gardiyan) seyrettiği yol üzerinde bulunan gönyeli çembere geldiğinde sağdan gelen araçlara öncelik hakkı vermek için durdu.

Beklemekte olduğu esnada kalp krizi geçirmesi sonucu aracın gaz pedalına kendi iradesi dışında bastıktan sonra araç kontrolsüz bir şekilde hareket edip seyir istikametine göre yolun solunda bulunan Girne’ye ayrılan yol refüjüne çarpıp yoluna devam ederek daha sonra da Girne anayolu istikametinden gelen yol refüjüne de çarpıp kaçınılmaz bir trafık kazası meydana gelmiştir. Kazadan sonra 112 hızır servis ile LD1-1 Acil servisine kaldırılan araç sürücüsü Kalp krizi teşhisi ile ilk müdahalesi yapılmış olup genel yoğun bakım servisine kaldırılmıştır. Kazada bordür taşlarına hasar olmazken FV 225 plakalı araca 8000 TL tahmini hasar olmuştur. Tahkikat devam eder.

 

 

 

Başa dön tuşu