Kıbrıs

Gönyeli ayağa kalktı


ALTAY GÖREVDE: Gönyeli’de Bülent Aytaç’dan boşalan teknik direktörlük görevine Turan Altay getirilirken, kırmızı-beyazlılar, Merit Alsancak Yeşilova Kulübü’nün kiralık listesinde olan golcü futbolcu Esin Sonay’ı 40.000 TL ücretle kiraladı

Süper Lig’in kırmızı-beyazlı takımı Gönyeli’de mali kriz kısmen aşıldı.

Kulüp başkanı Ömer Saykal kulübün önde gelen isimleri, eski futbolcuları, eski yöneticileri ile yaptığı istişareler, iş adamları ile yapılan görüşmeler dün akşam mutlu sonla bitti ve ilk aşamada beklenen kaynak bulunarak lige girmeme tehlikesi ortadan kaldırıldı.

 

Turan Altay ve Esin Sonay Gönyeli’de

Gönyeli’de kaynak yaratılmasının ardından transfere hız verildi ve Bülent Aytaç’dan boşalan teknik direktörlük görevine Turan Altay getirildi.

Süper Lig’de daha önce birçok başarılar elde eden şampiyonluklar yaşayan deneyimli teknik adam Turan Altay’ın ardından Gönyeli, Merit Alsancak Yeşilova Kulübü ile temas kurdu ve kiralık listesinde olan golcü futbolcu Esin Sonay’ı 40.000 TL ücretle kiraladı.

Geçtiğimiz sezon forma giyen yabancı oyunculardan Christian ile yeni sezonda da yola devam edilecek diğer iki yabancı ise Bülent Aytaç döneminde kadroda denenen yabancılardan olacak.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı