FutbolSpor

Havadis ve Atakom her hafta ödül verecek


HER HAFTA 200’ER TL ÖDÜL: Havadis ve Atakom Limited işbirliğinde gerçekleştirilen futbol başarı ödülleri yeni sezonda aylık değil haftalık olarak gerçekleşiyor. Buna göre yeni sezonda Havadis ve Atakom işbirliğinde her haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine 200’er TL nakit para ödülü ve plaket takdim edilecek

 

Gazetemiz spor servisi ile Atakom Limited işbirliğinde her futbol sezonunda gerçekleştirilen futboldaki “başarı ödülleri” yeni sezonda da devam edecek.

Havadis ile Atakom Limited işbirliğinde geçtiğimiz futbol sezonunda, her ay sonunda belirlenen ayın futbolcusu, ayın teknik adamı ve ayın hakemi ödülleri yanında, sezon sonunda da yılın başarılıları ödüllendiriliyordu.

Havadis Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Özsoy ile Atakom Limited Direktörü Mert Atakan futbolda yeni başlayacak 2019-2020 sezonu öncesi bir araya geldi ve yeni sezona yeniliklerle girilmesi kararlaştırıldı.

Buna göre futbolda 2019-2020 sezonunda başarılı olanlar artık aylık değil her hafta belirlenecek ve her haftanın başarılı teknik adamına, futbolcusuna ve hakemine Atakom Limited sponsorluğunda para ödülü verilecek.

Havadis Gazetesi’nde her hafta düzenlenecek törende, futbolda her haftanın başarılılarına 200’er TL nakit para ödülü verilecek ve plaket takdim edilerek motivasyon ve heyecan yeni şekliyle devam edecek.

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı