Magazin

Girne’ye yeni nesil meyhane doğdu


AÇILIŞA ŞAHİN KENDİRCİ DE SES GETİRDİ:

Girne’deki Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhane’nin açılış gecesinde “Müslüm” filmindeki performansıyla milyonları etkileyen Şahin Kendirci de sahne aldı

 

Ülkemizin genç, başarılı ve girişimci iş kadını Gamze Yücel uzun zamandır üzerinde çalıştığı “Yeni Nesil Meyhane” projesini nişanlısı Mustafa Ağaoğlu ile hayata geçirdi. “Müslüm Baba” adını verdiği mekanı Girne’ye kazandıran çift sıra dışı bir meyhane olacağının sinyallerini de açılışta verdi. Milletvekilleri Ünal Üstel ve Ersin Tatar’ın mekan sahipleriyle birlikte açılış kurdelesini kesmesinin ardından coşku dolu eğlence de başlamış oldu.

Bol eğlenceli, DJ Performanslı, Percussion şovlu bir eğlence ile oldukça lezzetli Kıbrıs meyhane kültürünün bir araya geleceği Yeni Nesil Meyhanenin açılışına “Müslüm” filminde, Müslüm Gürses’in çocukluğunu canlandıran, aynı zamanda “Adana’ya Gel Gidek” parçası ile de müzik piyasasını alt üst eden Şahin Kendirci konuk oldu.

Türkiye’nin Percussion sanatçısı Ümit Peynircioğlu ve DJ’i Muhammed Peynircioğlu da Cheese Brothers grubu olarak açılışta performans gösterdi. Ayrıca DJ Müge Ökmen en özel performansını yine Müslüm Baba Yeni Nesil Meyhane için sergiledi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı