Magazin

Girne’nin neşesi eksilmiyor


EVAN’LA 90’LARA YOLCULUK:

Ülkemizin başarılı sanatçılarından Ahmet Evan, Girne’deki programında konukları 1990’lı yılların şarkılarıyla yolculuğa çıkarmaya devam ediyor

 

Ülkemizin sevilen sanatçılarından Ahmet Evan, sevenleriyle Girne’nin en gözde mekânlarından olan Merit Park Letafet Lounge Bar’da çarşamba akşamları buluşma geleneğini sürdürüyor. Evan, renkli ve eğlenceli sahnesiyle ve 90’lardan seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla Letafet Lounge Bar’ı dolduran misafirleri, müziğe ve eğlenceye doyurdu.

 

Evan, aralık ayının ilk konserinde hazırlamış olduğu repertuvarıyla MFÖ, Sezen Aksu, Kenan Doğulu ve Athena gibi Türkiye’nin usta sanatçılarının en gözde parçalarını gece boyunca seslendirdi. Gerek hareketli, gerek duygusal parça seçimleriyle dinleyenlerinden tam not almayı başardı.

Katılımın yoğun olduğu gecede Letafet Lounge Bar misafirleri şıklıklarıyla göz doldurdu. Hem arkadaş gruplarının hem de çiftlerin tercihi olan mekânda geç vakte kadar keyifli saatler yaşandı. Ahmet Evan, 18 Aralık Çarşmba gecesi tekrardan Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahnedeki yerini almak için hazırlıklarına başladı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı