BasketbolSpor

Girne’de basket oynanamıyor!


Basketbol Erkekler Süper Ligi’nde dün oynanması gereken Girne Amerikan Üniversitesi – Koopspor erteleme maçı bir kez daha ertelendi

SALON HAZIRLANMADI: Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nun LED ışıklarından sadece 10 tanesinin yanması, salon zeminin kaygan olması ve masada bulunan makinelerin bozuk olması nedeniyle maç hakemler tarafından ertelendi. Maç 2 Mart’ta yeniden oynanmaya denenecek

 

Tonguç KOTAK

 

Basketbol Erkekler Süper Ligi’nde dün oynanması gereken Girne Amerikan Üniversitesi – Koopspor erteleme maçı bir kez daha ertelendi.

Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda dün oynanması gereken GAÜ – Koopspor maçı baş hakem Nusret Sırdar, maçın gözlemcisi Ramadan Büyükel ve maçın teknik komiseri Tolga Tekin’in kararı ile ertelendi.

 

Salon hazırlanmadı

Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nun LED ışıklarından sadece 10 tanesinin yanması, salon zeminin kaygan olması, masada bulunan makinelerin bozuk olması ve salonda çalışanın olmaması nedeniyle maç hakemler tarafından ertelendi.

Baş hakem Nusret Sırdar, teknik komiser ve maçın gözlemcisi ile konuştuktan sonra iki takımın koçları GAÜ’den Gökay İşkar ve Koopspor’dan Emrah Güven’i yanına çağırararak maçın ertelendiğini açıkladı.

 

Maç 2 Mart’ta oynanacak

Basketbol Federasyonu Ligler Direktörü Eser Taçoy karşılaşmanın Federasyon Kupası sonrasında 2 Mart Pazartesi günü ayni salonda oynatılacağını açıkladı.

 

 

 

 

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı