Magazin

Gençlerin hünerleri ödüllendirildiBEAL’İN BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ:

 Telsim’in Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı işbirliğiyle düzenlediği Telsim Freezone 7. Liselerarası Müzik Yarışması’nda En İyi Orkestra ödülünü kazanan Bülent Ecevit Anadolu Lisesi (BEAL) piyano ve gitar ödülleriyle gururlandırıldı

 

Telsim’in Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı işbirliğiyle düzenlediği Telsim Freezone 7. Liselerarası Müzik Yarışması’nda En İyi Orkestra ödülünü alan Bülent Ecevit Anadolu Lisesi (BEAL) piyano ve gitar ödülünü teslim aldı. Bülent Ecevit Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen törene Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Genel Ortaöğretim Dairesi Müdürü Aktan Erdoğa, Bülent Ecevit Anadolu Lisesi Müdürü Sibel İzzet Karakaya, Müdür Yardımcısı Alev Egemen, Müzik Öğretmeni Zühre Canatan, Telsim Kurumsal İletişim Kıdemli Müdür Yardımcısı Nil Zorlu Atai ve BEAL grup üyeleri katıldı.

Telsim Freezone 7. Liselerarası Müzik Yarışması’nda En İyi Orkestra ödülünü kazanan BEAL grubu üyeleri, Şakir Hıdırer, Osman Veli, Can Erdeğer, Dağlar Özzağlı, Pusat Yıldız, Salih Veli, Selim Hayta ve Ali Deniz Tosun, böylesine anlamlı bir ödülü okullarına kazandırdıkları için çok mutu olduklarını ve bu tecrübeyi hayatları boyunca unutmayacaklarını belirttiler.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı