Magazin

Gecelere hareket kattı

Girne’de hizmete giren Big Boss lezzet dünyasından sonra adım attığı DJ Andım’la yaşanan hareketli geceleriyle de eğlence severlerin beğenisini kazandı.

Lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren Big Boss, müzik dolu gecelerinin startını verdi. DJ Andım’la geçtiğimiz hafta sonu unutulmaz bir eğlenceye imza atan Big Boss “Chivas Night” ayrıcalığıyla gelen konuklardan tam not aldı.

DJ Andım

Big Boss Girne Park AVM’de haftanın her günü hizmet veriyor. Lezzetli ve geniş menüsü ile iddiasını sürdüren Big Boss şimdi de hafta sonu eğlenceleri ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. DJ Andım’ın performans gösterdiği gece yoğun ilgi gördü.

Geçtiğimiz hafta sonu DJ Andım’ın setlerin başında olduğu muhteşem eğlence renkli görüntülere sahne oldu. Gelen konukların mekana yakışır şıklıkları da gözlerden kaçmadı. Big Boss tabiri caizse kendi kalitesine yakışır bir Fashion Show’a sahne oldu. Eğlencenin nabzının her daim tavan yaptığı gecede Big Boss’ın kaliteli servisi de gelen misafirlerin beğenisini kazandı.

Big Boss

Müzik, yemek, kokteyl, kaliteli ve lezzetli sunumlar eğlence ile bir araya gelince işte bu görüntüler ortaya çıktı. Mekanın sahibi Gamze Yücel ise gelen konuklar ile birebir ilgilenmeyi ihmal etmiyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı