Magazin

Gaziveren Can Gox’la canlandı  SEVİLEN ŞARKILAR DİLE GELDİ: Ünlü sanatçı Can Gox, Gaziveren Anaokulu müsameresinde sahne alarak birbirinden güzel şarkılarla bölge sakinlerini coşturdu

Gürsel KARAGÖZLÜ

Gaziveren anaokulu yıl sonu müsameresi etkinlikleri çerçevesinde Türkiye’nin sevilen sesi Can Gox, geçtiğimiz akşam Gaziveren köyü anaokulunda sahne aldı. Gaziveren anaokulu avlusunda, gerçekleşen müsamere ve diploma sonrasında,  Gaziveren Anaokulu, Gaziveren Anaokulu aile birliği öncülüğünde, Afrodit Beach Village, Lefke Belediyesi, Lefke Avrupa Üniversitesi, Gaziveren Muhtarlığı, köy halkı, Kurum ve kuruluşlar sponsorluğunda Can Gox konser verdi. Ünlü sanatçı “Unutma Beni”, “Wrong Side Of the Road”, “Melancholy Man”, “My Woman”, “Yalnızım Ben”, “Haydar Haydar”, “Neredesin Sen”, “Dal Goncayı Bir Sabah”, “İtirazım Var” “Yalnızım ben”, “İnanmazsın” “Sorma”, “Asla Bırakma”, “Rüzgâr”, “Drama Köprüsü”, “Haydar”,” Gölge” ve daha pek çok sevilen şarkıyı seslendirerek Gaziveren’i coşturdu.

Can Gox

Konsere Gaziveren ve bölge halkı büyük ilgi gösterdi. Sanatçının söylediği şarkılara izleyenler de eşlik ederek muhteşem bir akşam geçirdiler. Konser sonrasında sanatçı Can Gox’a, konserin gerçekleşmesinde katkı koyan kurum, kuruluşlara ve Havadis Gazetesi muhabiri Gürsel Karagözlü’ye  teşekkür plaketi verildi.

Gürsel Karagözlü


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı