Kıbrıs

Gazimağusa Belediyesi e-vezne sistemi hizmette


Gazimağusa Belediyesi, kurduğu yeni e-vezne sistemiyle abonelere ödemelerini internet üzerinden yapma hizmeti sunmaya başladı.

Hem içinde bulunduğumuz pandemi riskinin olduğu günlerde hem de teknolojk gelişmeleri uygulayarak vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak adına hizmete sunulan  E -Vezne’ye www.gazimagusabelediyesi.org webs sayfasından ulaşılabilecek.

Dünyanın her yerinden bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından güvenli bir şekilde 7/24 ödeme yapılabilecek sistemde, kart ile ödemede üç boyutlu güvenlik sistemi (3D Secure) kullanılacak.Vatandaşların dakikalar içinde ödeme yapabileceği son derece pratik olan E-Vezne sisteminde online olarak su, emlak, trafik, işyeri ve diğer fatura borçları sorgulanabilecek ve kredi kartıyla anında ödeme yapılabilecek.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuyla ilgili açıklamasında, hem içinde bulunduğumuz günlerde vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak hem de teknolojik yenilikleri takip ederek interaktif hizmet sunmak için yeni uygulama başlattıklarını ifade ederek, ödeme noktalarını artırdıktan sonra internet üzerinden E-Vezne sistemini de kurarak hizmete sunduklarını söyledi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı