BasketbolSpor

GAÜ’den noktaGirne Amerikan Üniversitesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının sponsorluğundan çekildi

 SPONSORLUKTAN ÇEKİLDİ: İçinde bulunduğu kriz nedeniyle Girne Amerikan Üniversitesi geçtiğimiz sezon isim sponsoru  olduğu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımıyla ilişkisini sonlandırdı

 Tonguç KOTAK

 Girne Amerikan Üniversitesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının sponsorluğundan çekildi.

Geçtiğimiz sezonun başında Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden engelli takımımıza isim sponsoru olan Girne Amerikan Üniversitesi bu yıl devam etmeme kararı aldı.

 

Yeni arayışı başladı

Geçtiğimiz sezon son anda Süper Lig’e çıkamayan Girne Amerikan Üniversitesi içinde bulunduğu maddi kriz nedeniyle geçtiğimiz sezon isim sponsoru  olduğu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımıyla ilişkisini sonlandırdı.

Engelliler Spor Federasyonu yeni sponsor arayışına başlarken, takım sponsor bulunana kadar KKTC Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı olarak ligde yer alacak.

Bu arada isim sponsorluğu konusunda Engelliler Spor Federasyonu yıllarca Türkiye Basketbol Liglerinde yer almış bir ekiple sponsorluk için masaya oturmaya hazırlanıyor.

 

Sezon 12 Ekim’de başlıyor

Türkiye Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan engelli takımımızın ligi 12 Ekim’de başlayacak.

Yeni sponsor bulunana kadar KKTC Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı olarak yer alacağı ligde e ilk maçını 12 Ekim’de Pendik’le evinde oynayacak.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı