BasketbolSpor

GAÜ koşarak başladı

İLK İDMAN ATATÜRK’TE YAPILDI

Girne Amerikan Üniversitesi Basketbol takımı, Antrenör Kadri Alagöz yönetiminde sezonun ilk idmanını dün akşam Atatürk Stadı tartan pistinde yaptığı düz koşu ile gerçekleştirdi

gaü

 

Tonguç KOTAK

 

Basketbol Süper Lig ekiplerinden Girne Amerikan Üniversitesi sezonun ilk idmanını bugün Lefkoşa Atatürk Stadı tartan pistinde gerçekleştirdi.

Antrenör Kadri Alagöz yönetiminde sezona girecek olan Girne Amerikan Üniversitesi dün akşam yaptığı düz koşu antrenmanı ile sezona merhaba dedi.

 

3 gün koşu, 2 gün kondisyon

Girne Amerikan Üniversitesi takımı haftanın üç günü Kadri Alagöz yönetiminde Lefkoşa Atatürk Stadı tartan pistinde çalışırken, geri kalan iki gün ise fizik ve kondisyona dayalı salon idmanları yapacak.

 

3 genç A takıma

Geçtiğimiz sezon U 14 ve U 16 liglerindeki takımlarında göz dolduran Attila, Can ve Murat, Antrenör Kadri Alagöz tarafından A takım kadrosuna alındı.

Bu üç oyuncu A takımla birlikte dün yapılan idmanda da yer aldılar.

Bu arada Girne Amerikan Üniversitesi geçtiğimiz sezon takımda olan ABD’li oyun kurucu Kimani Lane ile yeniden anlaşan GAÜ ikinci yabancı konusunda da eski oyuncusu Gordon ile anlaşmaya vardı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı