FutbolSpor

“Galibiyetleri devam ettirmek istiyoruz”


Yenicami teknik sorumlusu Özgü Bayraktar, K-Pet Süper Lig’in ilk haftasında 5-0 kazandıkları Gönyeli maçı ve ikinci haftada oynanayacakları Hamitköy karşılaşması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu
YASİN’İN VE HÜSEYİN2İN DURUMU BELLİ DEĞİL: Oyuncumuz Yasin Açıkel’de pupis sakatlığı devam ediyor. Hüseyin Sadıklar’ın el parmağında kırık var. Oynayıp oynamayacakları maç gününde belli olacak 

Yenicami teknik sorumlusu Özgü Bayraktar, K-Pet Süper Lig’in ilk haftasında 5-0 kazanılan Gönyeli maçı ve ikinci haftada oynanacak olan Hamitköy karşılaşması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bayraktar ligin ilk maçlarının her zaman zor olduğunu, bundan dolayı galibiyetin önemli olduğunu söyledi. Bayraktar ikinci haftada karşılaşacakları Hamitköy’ün saygı duyulması gereken bir rakip olduğunu, galibiyetlere devam etmek istediklerini kaydetti.

 

“İlk maçlar her zaman zordur”

Özgü Bayraktar’ın Gönyeli karşılaşması ile ilgili değerlendirmesi şöyle: “Netice istediğimiz gibi bitti. İstediğimiz seviyede bir oyun oynamayı henüz başaramadık. Oyun genelinden memnun değilim. Yapmış olduğumuz hatalar, organizasyon eksikleri var. Ama ligin ilk maçları her zaman zordur. Dolayısı ile ilk maçı kazanmak bizim için önemliydi. Bir gerçek varsa; Yannick’in bizimle ikinci haftası, Junior’un henüz üçüncü antrenmanı ve Mahmut bir çalışma ile takımla maça çıktı. Bu tür olumsuzluklara rağmen takımın kazanabiliyor olması, kazanma alışkanlığı yönünden önemli.

Gönyeli iyi bir takım olacak, bunun sinyallerini verdi. Kazandığımız için mutluyuz.”

 

Yasin Açıkel ve Hüseyin Sadıkların durumu belli değil

Özgü Bayraktar’ın K-Pet Süper Lig’in ikinci haftasında Pazar günü oynanacak olan Hamitköy karşılaşması ile ilgili değerlendirmesi şu şekilde: “Bu hafta ligin yeni ekibi Hamitköy ile karşılaşıyoruz. İyi, kaliteli bir kadro kurdular. Hücum hatlarında geçen yılın gol kralı John var. Yine bizimle birlikte şampiyonluk yaşayan Oladele takımda. Dolayısı ile saygı duyulması gereken bir ekip Hamitköy. Biz maça en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız. Dört ana antrenman ile maça hazırlanacağız. Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Oyuncumuz Yasin Açıkel’de pupis sakatlığı devam ediyor. Hüseyin Sadıklar’ın el parmağında kırık var. Oynayıp oynamayacakları maç gününde belli olacak. Bunların dışında ciddi bir sakatlığı olan oyuncumuz yok. Galibiyetleri devam ettirmek istiyoruz ki en iyi şekilde yolumuza devam edelim.”

 

Başa dön tuşu