Gabira 2 hafta yok - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 23, 2024
Spor

Gabira 2 hafta yok

Gabira 2 hafta yok

YAŞINSES’E OPERASYON:

Gabira’nın ameliyatını gerçekleşen Doktor Erol Uçaner, “Devlet Hastanesi Üroloji Servisi’nde bir gece müşahede altında kalacak olan Mustafa, bir hafta sonra antrenmanlara başlayabilecek. Genç futbolcu, iki hafta sonra da takımındaki yerini alabilecek” açıklamasını yaptı


KAYMAKLI REVİRE DÖNDÜ:
Sezona şansızlıklarla başlayan yeşil-siyahlılarda Ahmet Coşkun, Salih Güvensoy, Raif ve Debola’nın sakatlığından sonra eksiklere Mustafa Yaşınses de eklendi

Omaç BAŞAT

K. Kaymaklı’nın vatani görevini yapmakta olan başarılı futbolcusu Mustafa Yaşınses (Gabira), son zamanlarda şiddetlenen sol kasık ağrıları nedeniyle gittiği hastanede başarılı bir operasyon geçirdi.
Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Üroloji Servisi’nde Op. Dr. Erol Uçaner tarafından ameliyat edilen Yaşınses’in bir gece hastanede kaldıktan sonra taburcu olması bekleniyor.
Op. Dr. Erol Uçaner, Yaşınses ile ilgili olarak şu bilgiyi verdi:
“Genç futbolcumuz Mustafa Yaşınses, şiddetlenen sol kasık ve testis ağrısından dolayı sol varikosel ameliyatı geçirdi. Devlet Hastanesi Üroloji Servisi’nde bir gece müşahede altında kalacak olan Mustafa, bir hafta sonra antrenmanlara başlayabilecek. Genç futbolcu, iki hafta sonra da takımındaki yerini alabilecek.”
Küçük Kaymaklı’nın yıldız futbolcusu ayrıca vatani görevinden dolayı takımıyla kamp ve hazırlık dönemi de geçirememişti.

Kaymaklı’ya nazar değdi
Bu yıl Süper Lig’de şampiyonluk hedefleyen Küçük Kaymaklı’da şansızlıklar diz boyu.
KTSYD Kupası’nda talihsiz bir sakatlık yaşayıp bir süre yeşil sahalardan uzak kalacak olan Ahmet Coşkun’un yanı sıra Salih Güvensoy ve Raif de ligin ilk haftasında forma giyememişti.
İlk hafta Cihangir karşılaşmasında sakatlanan Debola’nın ardından şu anda vatani görevini yapmakta olan Mustafa Yaşınses’in de varikosel ameliyatı geçirmesi üzerine Kaymaklı adeta revire döndü. 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar