Spor

Forest kampı tamamladı


 

YILMAZ BALCI ANI TURNUVASI:
Girne Pia Bella Sahası’nda son antrenmanını dün yapan Küçük Kaymaklı, 5 Eylül Cumartesi ve 6 Eylül Pazar günü Yenicami, Göçmenköy ve Tatlısu takımlarının katılacağı Yılmaz Balcı Anı Turnuvası’nda yer alacak

Coşkun KUTAY

Süper Lig’in Lefkoşa bölgesi takımlarından Küçük Kaymaklı, 2015-16 futbol sezonunda zirve mücadelesi verecek kalitede bir takım oluşturmak faaliyetleri çerçevesinde ihtiyaç duyulan bölgeleri, Lapta’dan Mustafa Arnavut ve Gençlik Gücü’nden de Ahmet Can gibi kaliteli yerli futbolcularla takviye etti. Ayrıca, Mustafa Yaşınses’in takımına geri dönmesiyle de, ideale yakın bir kadro kurmuş oldu. Yabancı transferde ise, yeni sezonda Küçük Kaymaklı’da oynayacak olan Samuel Zokou’nun yanı sıra, Kuveyt Ligi’nde forma giyen ofansif orta saha oyuncusu 1986 doğumlu Pascal Angan’ı denemeye devam ediyor.

Günde çift antrenman
İkinci dönem hazırlıkları çerçevesinde Girne Grand Pasha Hotel’de geçtiğimiz günlerde kampa giren Küçük Kaymaklı, teknik direktör Vehbi Özerem nezaretinde, antrenör Hakan Sermaye’nin yaptırdığı günde çift antrenmanla, 2015-16 futbol sezonu hazırlıklarını büyük bir ciddiyet içerisinde sürdürdü.

Yılmaz Balcı Anı Turnuvası
Girne Pia Bella Sahası’nda son antrenmanını dün yapan Küçük Kaymaklı, 5 Eylül Cumartesi ve 6 Eylül Pazar günü Yenicami, Göçmenköy ve Tatlısu takımlarının katılacağı Yılmaz Balcı Anı Turnuvası’nda yer alacak.
Başa dön tuşu