Spor

Daireler çeyrek finale gidiyorJEOLOJİ MADEN LİDER BİTİRDİ:
Daireler arası halı saha futbol turnuvasında “B” Grubunda son maçlar oynandı ve Jeoloji Maden Dairesi liderliğe yükselerek grup müsabakalarını tamamladı. Grupta ikinci Elektrik, üçüncü Telefon ve dördüncü Gelir ve Vergi Dairesi takımları olduÇEYREK FİNALLER PAZARTESİ:
Hasan Ramadan Cemil Devlet Dairesi Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda çeyrek final maçları 7 Eylül Pazartesi günü oynanacak. Saat 19.00’da başlayacak maçlarda sırası ile Cezaevi-Vergi Dairesi, Devlet Hastanesi-Telefon Dairesi, Jeoloji Maden-Telekomünikasyon, Elektrik-Sivil Havacılık Dairesi karşılaşacak

Devlet daireleri arası halı saha futbol turnuvasında grup karşılaşmaları tamamlandı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 5’incisi düzenlenen turnuva ikinci kez Hasan Ramadan Cemil Adına yapılıyor.
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda pazartesi akşamı “A” Grubu karşılaşmaları tamamlanmıştı ve dün de “B” Grubu maçları oynandı.
Göçmenköy Halı Sahası’nda devam eden turnuvada “A” grubunda Merkezi Cezaevi Dairesi lider, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ikinci, Sivil Havacılık Dairesi üçüncü ve Telekomünikasyon Dairesi de dördüncü olmuştu.
“B” Grubu’nda ise son haftaya lider giren Gelir ve Vergi Dairesi’nin Telefon Dairesi ile yaptığı karşılaşma damga vurdu. Maçın ilk devresi 2-1 Telefon Dairesi üstünlüğünde sona ererken, Gelir ve Vergi Dairesi takımı kalecisi hakem Münür Zeden tarafından ikinci sarı karttan kırmızı kart görünce Telefon Dairesi ikinci devre oyunda hakimiyeti sağladı ve maç 11-4 Telefon Dairesi’nin galibiyeti ile sonlandı. Jeoloji Maden Dairesi ile Elektrik Dairesi takımları da 3’er puanla son haftayı tamamlayınca B Grubu’nda çeyrek finale yükselen ilk 4 takımın sıralaması değişmiş oldu.
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası “B” Grubunu Jeoloji Maden Dairesi lider tamamlarken, Elektrik Dairesi ikinci, Telefon Dairesi üçüncü, Gelir ve Vergi Dairesi dördüncü sırada çeyrek finale yükseldi.

Çeyrek final 7 Eylül Pazartesi
Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grupların ilk 4 takımları 1-4 ve 2-3 şeklinde eşleşerek çeyrek finalde karşı karşıya gelecek.
7 Eylül Pazartesi akşamı oynanacak çeyrek final maçlarında beraberlik oluşması halinde tur atlayacak takımı seri penaltı atışları belirleyecek. Çeyrek finale yükselecek takımlar ise 9 Eylül Çarşamba akşamı yarı finalde karşı karşıya gelecek.

PUAN DURUMU VE PROGRAM ŞÖYLE:
B Grubu

TAKIMLAR  O G B M A Y P
1.Jeoloji Maden D. 5 3 2 – 26 13 11
2.Elektrik Dairesi 5 3 1 1 27 19 10
3.Telefon Dairesi 5 3 1 1 39 22 10
4.Gelir ve Vergi Dairesi 5 3 – 2 25 27 9
5.Din İşleri Dairesi 5 1 – 4 18 28 3
6.İhtiyat Sandığı 5 – – 5 13 33 0

 

Çeyrek final programı şöyle:
7 Eylül Pazartesi

Saat 19.00: Merkezi Cezaevi Dairesi – Gelir ve Vergi Dairesi
Saat 20.00: Devlet Hastanesi – Telefon Dairesi
Saat 21.00: Jeoloji Maden Dairesi – Telekomünikasyon Dairesi
Saat 22.00: Elektrik Dairesi – Sivil Havacılık Dairesi

Başa dön tuşu