BasketbolSpor

Final serisine salon ertelemesi  


BU HAFTA SALONDA MÜZİK VAR:

Koopspor ile Yakın Doğu Üniversitesi arasında oynanacak olan final serisinin ilk maçının Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda müzik yarışması olmasından dolayı Basketbol Federasyonu tarafından 18 Nisan Pazartesi gününe alındığı açıklandı

 

 

Tonguç KOTAK

Nicosia Sports Basketbol Büyük Erkekler Ligi final serisi 18 Nisan Pazartesi günü başlayacak.

Koopspor ile Yakın Doğu Üniversitesi arasında oynanacak olan final serisinin ilk maçının Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda müzik yarışması olmasından dolayı Basketbol Federasyonu tarafından 18 Nisan Pazartesi gününe alındığı açıklandı.

 

[quote font=”helvetica” font_size=”16″ align=”left” bgcolor=”#cfebff” color=”#0065ad” bcolor=”#0065ad” arrow=”yes”]İKİNCİ MAÇ DA 25 NİSAN’A ALINDI: Federasyon ayrıca 23 Nisan etkinlikleri nedeniyle salonun kapalı olmasından dolayı ikinci maçın tarihini de 25 Nisan olarak belirledi. Serinin üçüncü maçı 28 Nisan Perşembe günü NEU RA 25’te oynanırken, dördüncü maç da 2 Mayıs Pazartesi yine aynı salonda oynanacak[/quote] İkinci maç 25 Nisan’da

Dört maç kazanım esasına göre oynanacak seride statü gereği klasmanda iki maçı da kazanan Koopspor rakibi karşısında 1-0 önde başlayacak. Final serisinin ikinci maçı da 23 Nisan etkinlikleri nedeniyle salonun yine kapalı olması sebebiyle 25 Nisan Pazartesi günü yine Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Serinin üçüncü ayağı 28 Nisan Perşembe akşamı Yakın Doğu Üniversitesi’nin sahası NEU RA 25 Spor Salonu’nda oynanacak. Dördüncü karşılaşma da 2 Mayıs Pazartesi akşamı yine YDÜ’nün sahasında gerçekleştirilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı