Fenerbahçe Güney'de Zafer İstiyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Spor

Fenerbahçe Güney’de Zafer İstiyor

Fenerbahçe Güney'de Zafer İstiyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman AEL Limasol ile yapacakları iki maç sonunda grupta çok daha büyük bir avantaj yakalamak istediklerini açıklayarak sporun ve futbolun ayrıştırıcı tarafının değil, birleştirici tarafının sahada olmasını diledi

Kıbrıs’ı etkisi altına etkili yaşışlara karşın AEL Limasol-Fenerbahçe karşılaşmasına ev sahipliği yapacak olan GSP Stadı’nın zemininin etkilenmediği göze çarptı  


Cem DAĞDELEN-Hüseyin KÖPRÜLÜ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi (C) Grubu’nda AEL Limasol takımıyla yapacakları maçlardan sonra grupta daha büyük bir avantaj yakalamak istediklerini söyledi.
Kocaman, karşılaşmanın oynanacağı GSP Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, rakipleriyle arka arkaya iki maç yapacaklarını hatırlatarak, “İki maç sonunda çok daha büyük bir avantaj yakalamak istiyoruz. Limasol ise tekrar iddiasını ortaya koyabilmek için karşımızda olacak. Maçta güçlü bir şekilde gruptaki varlığımızı hissettirmek istiyoruz. Ayrıca sporun ve futbolun ayrıştırıcı tarafının değil, birleştirici tarafının yarın sahanın içinde ve dışında olması en büyük temennim” diye konuştu.

“Futbol sürprize açık”

Futbolun sürprizlere açık bir oyun olduğunu kaydeden Aykut Kocaman, futbolun en cazip tarafının her türlü sürprize açık olduğunu söyledi. AEL Limasol’un en güçlü yanının takım savunması olduğuna dikkat çeken Kocaman, geçtiğimiz yıl APOEL takımı çeyrek finale kadar yükselerek Real Madrid’le karşılaştığını belirtti.
Kocaman, saha içinde yüksek konsantrasyon ve takımdaşlık duygusunun avantaj sağladığını ve paranın sadece uzun vadede avantaj olabileceğini açıkladı. Ancak tek maçlık durumlarda takım olgusunun ve iradenin ön plana çıktığını vurguladı.

GSP’nin zemini göz kamaştırdı

AEL Limasol- Fenerbahçe karşılaşmasına ev sahipliği yapacak olan GSP Stadı’nın zemini göz kamaştırdı.
C Grubu’ndaki kritik maç öncesi son ter antrenmanını karşılaşmanın oynanacağı GSP Stadı’nda yapan Fenerbahçeli futbolcular yoğun yağışa karşın düzgün bir zemin buldular.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar