Spor

Fenerbahçe geliyor


İDMAN PERŞEMBE AKŞAMI SAAT 18.00’DE: Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı perşembe günü  KKTC’ye gelecek ve saat 18.00’de de NEU RA 25 Spor Salonu’nda idman yapacak. Sarı lacivertlilerin kadrosunda WNBA’de olan yabancılar yer almazken Beyaz Rus Anastasia Veremeenka ve Ewlina Kbryn kadroda yer alacak

FB’NİN BAŞINDA YUNANLI GEORGE DİKEOULAKOS: Sarı lacivertlileri bu sezon iki sezon önce Lig şampiyonu yapan George Dikeoulakos çalıştırıyor. Yunanlı koç ile birlikte WNBA oyuncularının olmadığı kadroda Ewilne Kbryn ve Beyaz Rus Milli oyuncusu Anastasia Verameyenka da Fenerbahçe ile KKTC’ye gelecekTONGUÇ KOTAK

Yakın Doğu Üniversitesi tarafından düzenlenen NEU CIP Kadınlar Basketbol Turnuvası’na katılacak Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı perşembe günü KKTC’ye geliyor.
18-20 Eylül tarihlerinde NEU CUP’ta mücadele verecek olan Türkiye Kadınlar Basketbol takımı perşembe günü uçakla KKTC’ye gelecek.
Bu arada Fenerbahçe’nin yanı sıra Abdullah Gül Üniversitesi ile Mersin Büyükşehir Belediyesi de perşembe günü KKTC’de olacaklar.

İdman saat 18.00’de

Fenerbahçe Kadın Basketbol takımı perşembe sabahı KKTC’ye geldikten sonra saat 18.00’de NEU CUP’ın oynanacağı NEU RA 25 Spor Salonu’nda saat 18.00’de idman yapacak.Sarı lacivertli takım saat 18.00’de yapılacak idmanın  10 dakikalık bölümünü basına açacak.
Abdullah Gül Üniversitesi ile Mersin Büyükşehir Belediyesi perşembe sabahı KKTC’ye geldikten sonra öğleden sonra ise idman gerçekleştirilecekler.

İki yabancısı geliyor
Fenerbahçe turnuvaya WNBA’de oynayan oyuncularından yoksun olarak KKTC’ye gelecek.
Kadroda Genel menajer Didem Akın, idari manajer Taylan Ege Cingöz, baş antrenör George Dikeoulakos, yardımcı antrenör Sakis Paralikasile Tolga Esenci’nin yanı sıra oyuncular şöyle:
Ewelina Kobryn, Birsel Vardarlı Demirmen, Gökçe Doğan, Anastasia Veremeenka  (Beyaz Rusya), Tuğçe Canıtez, Olcay Çakır, Hülya Çoklar, Melis Gülcan, Melisa Korkmaz, Merve Arı, Bilge Topaloğlu ve Ece Deniz OnatBaşa dön tuşu