Evine dönemedi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 4, 2023
Kıbrıs

Evine dönemedi

Evine dönemedi

EVİNE DÖNEMEDİ…   Yaşamını Kıbrıs’ta sürdüren 55 yaşındaki Rus kadın İrina Tulintseva bisikleti ile dolaşmak için çıktığı evine dönemedi. Tulintseva arkasından gelen ve profesyonel bir sürücünün kullandığı taksinin altında kalarak can verdi

SAATLERCE ORDA KALDI… Kaza sonrası Tulintseva’nın cesedi saatlerce yolda kaldı. Polisin olay yerinde gerekli incelemeyi yapmasının ardından Tulintseva’nın cesedi Girne Akçiçek Hastanesi’ne kaldırılırken kazayla ölüme sebebiyet veren TLY 283 plakalı taksi sürücüsü 26 yaşındaki Halit Dağcan tutuklandı


Alsancak’ta yaşayan 55 yaşındaki Rusyalı İrina Tulintseva’nın bisiklet merakı canına mal oldu. Bisiklet sürmek için dün yine Alsancak anayoluna çıkan İrina Tulintseva bisikletine bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi.
Kaza dün saat 18.30 sıralarında Alsancak Çıkarma Plajı yakınlarında 26 yaşındaki Halit Dağcan yönetimindeki TLY 283 plakalı aracın bisiklet sürücüsü İrina Tulintseva’ya çarpması sonucu meydana geldi. Kaza sonucu bisikleti ile birlikte yolun soluna yuvarlanan Tulintseva, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Oğlu ve gelini olay yerine koştu…
Annesinin kaza geçirdiğini duyan Pavel eşi Anna ile hemen olay yerine koştu. Kaza mahallinde annesinin cansız bedenini gören Pavel, acısını eşi ile birlikte bir kenara çekilerek yaşamayı tercih etti. 55 yaşındaki İrina Tulintseva’nın eşinin ise Rusya’da olduğu öğrenildi.
Alsancak Çıkarma Plajı yakınlarında geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeden İrina Tulintseva KKTC’ye 3 yıl önce geldiği ve Alsancak bölgesinde bir alarak yerleştiği öğrenildi.

Trafik tıkandı…
Çıkrama Plajı yakınlarında meydana gelen kaza nedeniyle trafik yaklaşık 4 saat boyunca tıkalı kaldı. Saatlerce trafikte beklemek zorunda kalan sürücüler isyan etti ve “Böyle bir uygulama olamaz. Saatlerdir burada bekliyoruz” dedi.

Bazı araç sürücüleri tarlanın içinden geçmeyi tercih etti…
Anayol üzerindeki trafiğin tıkanması nedeniyle saatlerce anayol içinde beklemek istemeyen bazı araç sürücüleri ise yol kenarında bulunan tarlanın toprak yolundan geçmeyi tercih etti. Ancak aracı toprak yolda gitmek için uygun olmayan araç sürücüleri ise trafik akışını sağlanmasını beklemek zorunda kaldı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar