Evgin’le aşka yelken açtılar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Mart 30, 2023
Magazin

Evgin’le aşka yelken açtılar

TATAR ÇİFTİ SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI:
Türkiye’nin ünlü sanatçısı Erol Evgin, Girne Rocks Hotel’de konser verdi. Şarkılarını sevgililer için seslendiren duayen sanatçının konserinde Başbakan Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar’da vardı


Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, “Sevgililer Günü”nde Girne Rocks Hotel’de konser verdi. Sanatçının konserini izlemeye gelenler arasında Başbakan Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar’da vardı.

 

Hep bir ağızdan “Aşk Şarkıları” söylediler
“Sevgililer Günü” için Girne Rocks Hotel’de konser veren Erol Evgin’e halkımızda yoğun ilgi gösterdi. Konserinde “Deli Divane”, “Ateşle Oynama”, “Rüya” ve “İçimdeki Fırtına” gibi Türk pop müziğine damga vurmuş aşk şarkılarını müzikseverlerle hep bir ağızdan seslendiren Erol Evgin, izleyenlere unutulmaz bir “Sevgililer Günü” yaşattı.

Konserde önemli konuklar vardı
Erol Evgin’i izlemeye gelenler arasında aynı zamanda uzun yıllara dayanan dostlukları olan Başbakan Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar ile sinema sanatçısı Cihan Ünal da vardı. Başbakan ve eşi “Duydum ki Unutmuşsun” isimli şarkı eşliğinde dans ettiler. Erol Evgin, Cihan Ünal ile birlikte düet yaparak şarkı söylediler.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar