Spor

Evde spora devamSpor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ülkemizde sporcular evlerinde bireysel çalışıyor, Havadis onları sayfalarına taşımaya devam ediyor

SPORCULARDAN BÜYÜK DESTEK: Hükümetin kısmi sokağa çıkma yasağı alması ile antrenman yapamayan ve evde çalışan sporcularımız her gün gazetemizde yer alıyor. Sporcuların büyük ilgi gösterip destek verdiği bu sayfada, her gün evinin salonunda, odasında, balkonda-bahçede çalışma yapanları sizlerle buluşturuyoruz. Bugün de yeni sporcularımızı sizlerle buluşturuyoruz

 

Tonguç KOTAK

 

Tüm spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ve kısmi sokağa çıkma yasağı ile antrenmanların da yasaklandığı ülkemizde sporcular evlerinde bireysel çalışmalar yapıyor.

Havadis olarak son 1 haftadır tam sayfa yer verdiğimiz, evlerinde bireysel çalışan sporcularımızdan bazıları bugün yine sizlerle.

Bize fotoğraflarınızı atın

Havadis Spor bugün yine farklı spor branşlarından sporcuların evdeki çalışmalarını sizlerle buluşturuyor.

Gazetemizin bugünkü sayfasında Yeşim Güzel (Taekwondo), Şule Berksu (Basket – UKÜ), Beliz Özgüney (Hentbol – YDÜ), Deniz Orhunöaz (Basket Hakem), Furkan Uçaş (Tekerlekli Sandalye Basketbol), Çağla Özenen (Hentbol – YDÜ) ve Havva Polat (Hentbol – YDÜ) yer alıyor.

Diğer sporcularımızın da evdeki çalışmalarından fotoğraflarını koymaya hazır olduğumuzu ve arzu edenlerin [email protected] adresine fotoğraflarını göndermelerini bekliyoruz.

 

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı