“Evde kal” spor yap - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 4, 2023
KıbrısSpor

“Evde kal” spor yap

Spor organizasyonlarının küresel salgın “Kovid-19” sebebiyle durduğu ülkemizde, sporcular evlerinde bireysel çalışıyor, Havadis ise onları sayfalarına taşımaya devam ediyor.

HAVADİS ÖNCÜ OLDU

KKTC’de bulunan sporcularımız, hükümetin kısmi sokağa çıkma yasağı koyması ve “Evde kal” uyarısı sonrasında takım antrenmanlarını yapamıyorlar. Gazetemizin 4 gündür evde çalışma yapan sporculara sayfa ayırarak öncülük ettiği “Evde kal, spor yap” sloganı doğrultusunda, bugün de evde bireysel çalışan yeni sporcularımızı yayınlamaya devam ediyoruz


 

Tonguç KOTAK

 

Lig ve kupa dahil tüm spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ülkemizde sporcular  “EVDE KAL” çağrısına uyarak antrenman yapıyor.

Farklı branşlardan sporcular performanslarını koruma amacıyla yaptığı ‘ev çalışmalarını” uzmanların uyarıları doğrultusunda gerçekleştiriyor.

Hükümetin sokağa çıkma yasağı ve evde kalın uyarıarı sonucu, antrenmanlarını evde sürdüren sporcular  “Evde Kal” çağrısına destek mesajları gönderiyor. Futbol, Voleybol, Tenis, Hentbol, Atletizm, Basketbol yanı sıra Jimnastik ve Yüzme dalından isimler ‘ev idmanlarıyla’ ilgili görüntülerini Havadis Spor’la paylaşmaya devam etti.

Bize fotoğraflarınızı atın

Havadis Spor bugün yine farklı spor branşlarından sporcuların evdeki çalışmalarını sayfalarına aktardı.

Uzmanlar ‘insan sağlığının önemine’ vurgu yaparken ülke sporcuları da bu uyarıları dikkate alarak çalışmalarını dikkatli şekilde sürdürüyor.

Gazetemizin bugünkü sayfasında Doğukan Ulaç (Yüzme), Sevgi Şengül (Esentepe E.Y.A – Hentbol), Sercem İnancı (LAÜ – Basket), Seray (DAÜ), Deni Maydon (Esentepe E.Y.A. – Hentbol), Haddy (UKÜ – Basket), Jimnastik sporcuları ve Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü sporcuları “evde kal, spor yap” sloganı ile konuğumuz oldular ve bize fotoğraf göndererek sayfamıza katkı koydular.

Diğer sporcularımızın da evdeki çalışmalarından fotoğraflarını koymaya hazır olduğumuzu ve arzu edenlerin sporhava[email protected] adresine fotoğraflarını göndermelerini bekliyoruz.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar