Spor

Evde form tutuyorlar


Küresel salgın koronavirüs nedeniyle spor faaliyetleri dururken sporcular performanslarını koruma adına çalışmalarını evlerinde sürdürüyor

BİREYSEL ÇALIŞIYORLAR: Basketbol ve voleybolda liglerin durmasına rağmen bu dalda yer alan sporcularımız formda kalmak için evde idmanlarını devam ettiriyorlar

 Tonguç KOTAK

 

Küresel salgın koronavirüs nedeniyle duran spor karşılaşmalarına rağmen farklı branşlarda mücadele veren sporcular performanslarını koruma adına çalışmalarını evlerinde sürdürüyor.

Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde spor faaliyetlerinin durduğu ülkemizde, federasyonlar ve spor çevresi hayatın normale dönmesi ve yeniden takvimlendirme için beklemede.

Ülke sporcularımız ise bu sürede formda kalma için evlerinde çalışmalar yaparken, Havadis Spor bu çalışmalar karşısında sporcularımızdan gelen fotoğrafları yayınlamaya devam ediyor.

Bize fotoğraflarınızı atın

Koopspor ve Yakın Doğu Üniversitesi basketbol takımı oyuncularının evde idmanlarını yayınlayan gazetemiz bugün de basketbol ve voleybolun yıldızlarının evdeki çalışmalarını sayfalarına aktardı.

Uzmanlar ‘insan sağlığının önemine’ vurgu yaparken ülke sporcuları da bu uyarıları dikkate alarak çalışmalarını dikkatli şekilde bireysel olarak sürdürüyor.

İdmanlar evde

Voleybolda finallerin ertelenmesi ile çalışmalarını bireysel yapan Doğu Akdeniz Üniversitesi sporcuları Sıla ve Şerife’nin yanı sıra Lefke Avrupa Üniversitesi’nden de Lema kendilerini formda tutmanın yollarını arıyorlar.

Basketbol erkeklerde Soyerspor oyuncusu Doğukan Doğu da idmanlarını evde sürdüren isimlerden.

Kadın basketbolcularımız da formda kalmak amacıyla evde birseysel idman yapıyorlar.

Uluslar arası Kıbrıs Üniversitesi’nden Ceren Nasıroğlu, Rauf Denktaş Üniversitesi’nde Emel Keyfiala ve Gönyeli takımından da Sinem Ersoy evde idmanlarını sürdürüyor.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı