Magazin

Evan coşkudan geri kalmadıBAYRAMIN HAKKINI VERDİ: Ülkemizin sevilen seslerinden Ahmet Evan, Girne’deki bayram programında hem repertuvarı hem de enerji dolu halleriyle konukları oynatmasını bildi

Ahmet Evan, her çarşamba gecesi canlı müzikleri eşliğinde Merit Park Letafet Lounge Bar’ın eşsiz ambiyansında eğlence severlerle buluşmaya son hız devam ediyor. Farklı bir eğlence anlayışının yanı sıra, coşkulu ve renkli sahnesi olan Evan, Letafet Lounge Bar’da her çarşamba gecesi olduğu gibi bayramın son gecesi de eğlencesine kaldığı yerden devam etti. Gece boyunca dans ederek hareketli parçalarını seslendiren Evan, bayramı kendisine eşlik eden dinleyicileriyle birlikte coşkulu bir şekilde uğurladı.

Evan’ın sahnede hız kesmeyen coşkusu ve bayram havası birleşince, konuklarda yerlerinde duramayıp doya doya dans ederek gecenin hakkını verdi. Bayramın son gecesinde de son derece samimi bir atmosfer ve eğlence sunan Ahmet Evan, Letafet Lounge Bar konuklarından tam not aldı. Ahmet Evan her çarşamba akşamı olduğu gibi gelen hafta yine Merit Park Letafet Lounge Bar’da yeniden izleyenleriyle buluşmak için hazırlıklarına son hız devam ediyor.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı