FutbolSpor

Erbay tamam, Massa’da pürüz


Futbolcular tatil döneminin keyfini çıkartırken kulüpler ise transfer çalışmalarına devam ediyor

KAYMAKLI, YENİCAMİ ENGELİNE TAKILDI:

Küçük Kaymaklı’nın uzun uğraşlar sonunda anlaşmaya vardığı ve adaya gelmeye ikna ettiği Ugandalı golcü Geofrey Massa konusunda pürüz çıktı. Yenicami’nin 2013-14 sezonunda Massa’nın lisansını dondurmasından dolayı haklarını elinde bulunduruyor olması transferi zora soktu

ERBAY TATİLDEN SONRA İMZAYI ATIYOR:

Ozanköy ile yaptığı anlaşmadan vazgeçtikten sonra geleceği merak edilen tecrübeli stoper Erbay Bertiz’in yeni adresi Binatlı oldu. Güzelyurt ekibi, serbest transfer hakkı olan başarılı savunma oyuncusu ile anlaşmaya vardı. Yurt dışında tatilde olan Erbay ülkeye döndüğünde yeni kulübüyle resmi mukaveleye imza atacak

Okan KARADEMİR

 

Futbolda 1 Temmuz’da başlayacak olan 2017-2018 sezonu ana transfer dönemi öncesinde futbolcular tatil keyfi yaparken kulüpler ise transfer çalışmalarını sürdürüyor.  Spor kamuoyunda uzun süredir gündemde olan Küçük Kaymaklı ile Geofrey Massa ve Binatlı ile Erbay Bertiz flörtünde yeni gelişmeler yaşanıyor.

 

Massa’da “Lisans Dondurma” pürüzü

2011 yılında Yenicami’ye gelen ve özellikle de 2012-13 sezonunda attığı gollerle herkesi kendisine hayran bırakan Uganda’lı milli forvet Geofrey Massa ile Küçük Kaymaklı arasındaki transfer sürecinde pürüz ortaya çıktı. Küçük Kaymaklı kulübü uzun süredir devam eden görüşmeler sonunda Massa’yı ikna ederek anlaşmaya varsa da Yenicami’nin 2013-14 sezonunda yabancı golcünün lisansını dondurma detayı transferi zora soktu. Lisans dondurması nedeniyle Massa’nın haklarının Yenicami’de olduğu konusunda Küçük Kaymaklı çıkmaza girerken KTFF’nin bu konuyla ilgili nasıl bir karar üreteceği merak konusu oldu.

 

Erbay tatil dönüşü Binatlı ile imzalıyor

Ozanköy ile yaptığı anlaşmadan vazgeçtikten sonra geleceği merak edilen tecrübeli stoper Erbay Bertiz’in yeni takımı Binatlı oldu. Güzelyurt ekibi, serbest transfer hakkı olan Yenicami’nin başarılı savunma oyuncusu Erbay Bertiz ile uzun süredir anlaşma zemini arıyordu. Sarı Yeşilliler sonunda Erbay ile her konuda anlaşmaya vardı. Şu anda yurt dışında tatil yapan Erbay ülkeye döndüğünde yeni kulübüyle resmi mukaveleye imza atacak.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı