Yaşam

English Home City Mall’da hizmete açıldı

Dönem trendlerini uygun fiyatlara evlerinize taşıyarak, hayatınızdaki evi oluşturmanıza yardımcı olma tutkusuyla yola çıkan English Home , kısa zamanda evini önemseyen ve dekorasyonu sevenlerin beğenisini kazandı.

Klasik İngiliz tarzınında ötesine geçerek, Country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınıza huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiren English Home mağazası  City Mall +1 katında halkımızın hizmetine 15 Nisan Pazar günü açıldı.

English Home’a Kuzey Kıbrıs’ın birçok yerleşim merkezinde gelen ziyaretçiler çok büyük ilgi gösterdi ve ciro rekoru kırıldı.

City Mall Ailesine Yeni Mağazalar Katılmaya Devam Ediyor.

City Mall’da yakın zamanda ‘Tarihi Sultanahmet Köftecisi, Sampi Pide, Stefano Bayan Giyim, La Passion iç giyim&mayo markası ve kum havuzu da ziyaretçilerimizin hizmetine açılacak. Ayrıca -1 katında gelen talepler üzerine turistlerde dahil olmak üzere tüm halkımıza hizmet verecek ‘Kıbrıs’a özel ürünlerin, hediyelik eşyaların’ satılacağı ev biçiminde ahşap standları da kiralamaya başladık. Yeni yaptırdığımız ahşap standlarda yer kiralamak isteyen girişimcilerde AVM yönetimi ile iletişime geçebilirler.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı