Akıllı CihazlarBilim ve Teknoloji

En yeni teknolojiye en uygun ödeme koşuluTurkcell ihtiyacını ertelemeyerek yeni teknoloji ürünü cihazlardan almak isteyenlere 3 aya kadar taksit erteletme olanağı sunuyor

Tüketiciye en ileri teknoloji ürünlerini en avantajlı fiyatlarla sunmaya özel önem vermeyi sürdüren Kuzey Kıbrıs Turkcell, yeni kampanyası ile müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Seçkin cihazları son derece avantajlı fiyatlarla müşteriye sunan Kuzey Kıbrıs Turkcell, kampanya ürünü cihazlardan almak isteyen müşterilerine taksit erteletme fırsatı veriyor. Her dönem için farklı cihazlar belirlenerek sürdürülen kampanya ile Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri hem en ileri teknoloji ürünü cihazları en uygun fiyatlarla alabilecek hem de ihtiyaç anında 3 aya kadar taksit erteleme veya ilk taksit ödemesi Kuzey Kıbrıs Turkcell’den uygulamasından yararlanabilecek.

‘Taksit Erteletme ve Taksit Bizden’ kampanyası

Kuzey Kıbrıs Turkcell açıklamasında ; aile bütçelerini rahatlatmayı amaçlayan ‘ Taksit Erteletme ve Taksit Bizden’ kampanyası ile ilgili şu detaylara yer verdi: “Müşterilerimize birçok cihazda uygun teklifler ile en yeni model cihazları alma imkanı sunulan yeni kampanyamızın detayları şöyle; Alcatel 5 ve Alcatel 3V cihazlarında ilk 3 ay taksiti Turkcell’den imkanı uygulanmaktadır. 24 ay taksitli tekliften birini seçen Turkcell müşterisi, ilk 3 ay fatura ödemeyecek ve ilk taksitini 4 ay sonra ödemeye başlayacaktır.

Samsung Note 9 cihazında ise ilk taksit Turkcell’den sunuluyor. Müşterilerinin taksitli seçeneklerden herhangi birini seçmesi yeterli olacaktır. Müşteri ilk ay cihaz taksiti ödemeyecek olup 2 . aydan sonra taksitlerini ödemeye başlayacak.”

Her koşulda müşteri memnuniyetine öncelik vermeyi sürdüren Kuzey Kıbrıs Turkcell bu tarz kampanyalara önümüzdeki dönemlerde de farklı farklı cihazlarla da devam edecek. Kampanyaya ilişkin detaylara kktcell.com’dan ulaşılabilir.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı