En seksi hemşire! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Şubat 3, 2023

En seksi hemşire!

TV’de yeni başlayacak bir programa konuk olan seksi oyuncu Nurgül Yeşilçay konseptli fotoğraf çekimlerinde hemşire kılığına girdi, Erdem Yener ise deli gömleği giydi
18 Mayıs Cumartesi saat 22.00’de NTV ekranlarında başlayacak olan “Mehmet Turgut’la Falan Filan”ın ilk konukları Nurgül Yeşilçay ve Erdem Yener…
Her hafta farklı bir konunun ele alınacağı programın ilk bölümünün konusu ise “delilik”. Nurgül Yeşilçay’ın hemşire, Erdem Yener’in ise deli rolünde Mehmet Turgut'un objektifine poz verdiği programın Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen çekimleri, 6 saatten fazla sürdü.
Mehmet Turgut’un “Sizi ne delirtir?”, “Size göre delilik nedir?”, “Yaptığınız en deli şey neydi?”, “Delirmekten neden bu kadar korkuyoruz?” sorularını Yeşilçay ve Yener’in delirmeden sabırla yanıtladığı programın çekimleri renkli sahnelere ev sahipliği yaptı.
Sohbet sonrası gerçekleştirilen konseptli fotoğraf çekimlerinde ise;  Nurgül Yeşilçay hemşire kostümü giyerken, Erdem Yener deli gömleği giydi. “Deli” rolündeki Erdem Yener'i zapt etmek zor oldu, ancak Nurgül Yeşilçay onu sakinleştirmeyi başardı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar