NKL piyanosuna kavuştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Ocak 28, 2023

NKL piyanosuna kavuştu

 


Telsim Freezone 1. Liselerarası Müzik Yarışması’nın “Orkestra” birincisi olan ve İstanbul’da yapılan Vodafone Freezone 16. Liselerarası Müzik Yarışması’nda üç ödül kazanan Namık Kemal Lisesi (NKL)’ne, orkestra dalında birincilik ödülü olan piyano, Telsim Genel Müdürü Rasim Karas tarafından teslim edildi

Namık Kemal Lisesi’nde düzenlenen piyano teslim törenine, Telsim Genel Müdürü Rasim Karas ile birlikte, Namık Kemal Lisesi Müdürü İlknur Şemi, Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, NKL Müzik Öğretmeni Kürşat Öztürk, yarışma birincisi orkestranın üyesi öğrenciler, NKL Okul Aile Birliği Başkanı Tijen Mozaikci ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Öğrenciler, Telsim Genel Müdürü Karas’ı çiçekle karşıladı.
Namık Kemal Lisesi Müdürü İlknur Şemi de, Telsim Genel Müdürü Karas’a, Telsim’in eğitime, sanata ve gençliğe katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Telsim Genel Müdürü Rasim Karas, piyano telsim töreninde yaptığı açıklamada, Namık Kemal Lisesi öğrencilerini başarılarından dolayı tekrar tebrik ederek, öğrencilerle bir aile gibi olduklarını söyledi.

Piyanoyu teslim almanın heyecanını yaşayan orkestra üyesi öğrenciler, öğretmenleri Kürşat Öztürk eşliğinde, yarışma parçalarını seslendirdi. Yarışma anılarını aktararak o anın heyecanını tekrar yaşayan öğrenciler, gençlere böyle bir fırsat sunan Telsim’e teşekkür ettiler.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar