Emlak Dünyası'ndan patlamayla ilgili açıklama - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Eylül 23, 2023
Kıbrıs

Emlak Dünyası’ndan patlamayla ilgili açıklama

emlak dünyası patlama basın açıklaması

Lefkoşa’da faaliyet gösteren Emlak Dünyası isimli iş yerinde dün akşam meydana gelen patlama olayıyla ilgili bir kişi tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı. Zanlıya iki gün tutukluluk verildi. Emlak Dünyası yaşanan üzücü olayın ardından basın açıklaması yayınladı.

Açıklama şöyle:


Herkese merhabalar,
Lefkoşa, Küçük Kaymaklı’da bulunan Merkez ofisimizde dün gece yaşanan bombalama olayı ile ilgili üzüntülerimizi öncelikle sizlerle paylaşmak isteriz.
Neredeyse tüm şehrimizden duyulan ses, yaratılan hasar hepimizi çok korkuttu. Şans eseri yaralanan vatandaşımızın olmaması, herhangi bir insanımızın canına zarar gelmemesi en büyük tesellimiz ve sevincimiz oldu.
Olayın yaşandığı andan itibaren yardımlarını esirgemeyen, yanımızda olan, destek veren, arayayan veya mesaj atan herkese bu açıklama ile teşekkürlerimizi ve sevgilerimizi belirtiriz. Olayın soruşturulması, tahkikatın gerçekleşmesi ve zanlının tutuklanıp mahkeme huzuruna çıkarılması aşamasına kadar büyük bir titizlikle uğraş veren polis teşkilatımıza minnettarız.
Mahkeme aşamasında olan durumla ilgili detaylı bir açıklama yapmamızın doğru olmayacağının bilincindeyiz. Ancak birçok çalışan ve iş ortaklarımızın ekmek kapısı olan işyerimizin, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza olan sorumluluğunu da düşünerek sizlere birinci ağızdan bir bilgilendirme yapma gereği duyuyoruz. Bilinmesini isteriz ki, hepimizi üzen ve korkutan dün geceki bombalama olayının EMLAK DÜNYASI “GREEN KEY ESTATE LTD.” ile ticari hiçbir bağlantısı ve ilgisi yoktur. Hukuki sürecin tamamlanması sonrası gerekirse detaylı bilgi aktarımının ve açıklamanın da yapabileceğimizi tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
1
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar