Spor

Eliz’e “profesyonel” ekipYENİ BİR EKİPLE ÇALIŞACAK: Kıbrıs’taki rahmetli antrenörü Yusuf Yönlüer ile birlikte profesyonel olma hedefiyle bu yola çıkan Eliz’in, İngiltere’ye dönüşte yeni profesyonel bir ekip ile çalışmalarını ileriye götürmesi bekleniyor
YENİ ORGANİZASYONLARA KATILACAK: Uluslararası Tenis Federasyonu ITF’nin düzenlediği turnuvalarda başarılı bir sezonu geride bırakan Eliz, profesyonel olma hedefiyle çalışmalarına hız kazandıracakTonguç KOTAK

Profesyonel olma hedefiyle İngiltere’deki eğitim yaşamını başarı ile devam ettiren yıldız bayan tenisçimiz Eliz Maloney gelecek için önemli bir adım atıyor.
Kıbrıs’taki rahmetli antrenörü Yusuf Yönlüer ile birlikte profesyonel olma hedefiyle bu yola çıkan Eliz’in, İngiltere’ye dönüşte yeni profesyonel bir ekip ile çalışmalarını ileri götürmesi bekleniyor.
Uluslararası Tenis Federasyonu ITF’nin düzenlediği turnuvalarda başarılı bir sezonu geride bırakan Eliz, profesyonel olma hedefiyle çalışmalarına hız kazandıracak.

Minik hayranları ile buluştu
Gelecek sezon için çalışmalarını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de sürdüren Eliz, önceki gün Gençlik ve Spor Festivali çerçevesinde Atatürk Spor Kompleksi’ne kurulan portatif kortta kendinden yaşça küçük raketlerle bir araya geldi. Gelecek vadeden başarılı tenisçi federasyon kortlarındaki antrenmanda da arkadaşları ile hasret giderdi.
Bu arada Eliz Maloney eski arkadaşları ile bir araya gelerek hasret giderirken, Lefkoşa Türk Belediyesi, genç tenisçiye plaket takdim etti.

Başa dön tuşu