DP, Hoşgörü ve Dayanışma Kokteyli Düzenledi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Kıbrıs

DP, Hoşgörü ve Dayanışma Kokteyli Düzenledi

DP

DP’den yapılan açıklamaya göre, Coşkuner Beer Garden’da gerçekleşen kokteyle, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, DP LTB başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu ve genel sekreter Bengü Şonya’nın yanı sıra DP’liler katıldı.
Etkinlikte, DP LTB başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu, genel başkan Serdar Denktaş, genel sekreter Bengü Şonya ve Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Öztürk birer konuşma yaptı.

Arabacıoğlu herkese teşekkür etti
DP LTB başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu, coşkulu alkış ve “En Büyük Başkan Bizim Başkan” sloganı eşliğinde DP’ye ve dürüst siyasete gönül veren partili ve vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında, yaklaşık bir buçuk aydır büyük bir maratonda büyük mücadele verdiklerini kaydederek, bu mücadelede kendilerine katkı koyan başta genel başkan Serdar Denktaş olmak üzere partinin tüm organlarına teşekkür etti.
Sürecin bitmesine kısa bir süre kaldığına işaret ederek, son ana kadar azimle çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Arabacıoğlu, bir buçuk aylık süre içerisinde kader birliği yaptığı ekip arkadaşlarına da “sonsuz” teşekkürlerini sundu.


“Ekibimle birlikte halk için yola çıktık”
DP olarak değişimin ve yeni bir yolun başlangıcını siyasetle geçmişte ilgili olmayan ve mesleklerinde kendilerini kanıtlamış, fark yaratmış bir ekiple yaptıklarını belirten Arabacıoğlu, ekibinin Lefkoşa’da yaşanan sorunların ortadan kalkması için duyarlı davranarak, ellerini taşın altına koyduğunu kaydetti.
Ekibiyle birlikte halk için yola çıktıklarını vurgulayan Arabacıoğlu, “7 Nisan’dan sonra bu 15 arkadaşımızın içerisinden muhakkak ki seçilmeyen olacak, ama biz kendi aramızda bir söz verdik. Bu bir seçim olayı değildir dedik. Bu bir birliktelik olayıdır. Biz 15’imiz 14 ay süreyle ordayız diye söz verdik ve bu sözü de 14 ay görev başında olduğumuz sürece tutacağız” şeklinde konuştu.

Denktaş emin konuştu
DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, “Pazar günü Arabacıoğlu ve ekibini sandıktan zaferle çıkaracak olan parti organlarının tümüne teşekkür ederim” dedi.
Serdar Denktaş, bir ekip ve takım ruhuyla, kol kola girerek yola çıkan Arabacıoğlu ve ekibine de teşekkür etti, başarılar diledi.
Lefkoşa halkına da teşekkür eden Denktaş şöyle konuştu:
“Bir teşekkür de Lefkoşalıya. Bu işin parti işi olmadığını bilerek, Lefkoşa’yı içinde bulunduğu acıdan kim kurtarabilir diye baktılar ve adres olarak Arabacıoğlu’nu gösterdiler. Döndüler baktılar kim bu ülkede, kim bu Lefkoşa’da bir yıllık bir sürede Lefkoşa’yı bataktan kurtaracak en kaliteli ekibi çıkarttı diye baktılar DP’nin ekibini gördüler. Ve rozetlerini ceplerine koydular, partileri kendilerinde ama oyları Arabacıoğlu’nda buluşsun diye yola çıkan bütün Lefkoşalılara teşekkürler.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar