Doğan’da kamp dönemi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 13, 2024
FutbolSpor

Doğan’da kamp dönemi

Doğan Türk Birliği

GÜÇ DEPOLAYACAKLAR: Süper Lig takımlarından Doğan Türk Birliği, 23 Temmuz’da başladığı 2017-18 futbol sezonu hazırlıklarına, 21-25 Ağustos tarihleri arasında Girne-Lord’s Palas’taki ilk dönem kamp çalışması ile devam etti. Şimdi de, 6-12 Eylül tarihleri arasında İzmit-Kartepe Green Park Otel’de yapacakları ikinci dönem kamp hazırlıkları çerçevesinde, yarın Kartepe’ye hareket edecek

Coşkun KUTAY

23 Temmuz 2017 tarihinde açılışını yaptığı 2017-18 futbol sezonu ilk dönem çalışmalarına hız kesmeden devam eden K-Pet Süper Lig’in Girne bölgesi takımlarından Doğan Türk Birliği bu çerçevede, 21-25 Ağustos tarihleri arasında Girne –Lord’s Palas’ta yaptığı ilk dönem kampından sonra şimdi de, 6-12 Eylül tarihleri arasında İzmit-Kartepe Green Park Otel’de yapacakları ikinci dönem kamp çalışmaları için, yarın sabah saat 09.00’da Kartepe’ye hareket edecek. 12 Eylül Salı günü saat 21.00’de adaya dönecek olan Emir Ali Ferhatoğulları ve Mustafa Sakallıoğlu yönetimindeki kafilede teknik ekip olarak; teknik direktör Caner Oshan, antrenör Afün Girgen ve kaleci antrenörü Zafer Emingün bulunuyor.

 

Osei kampa katılırken, Rahaem ve Razag vize sorunu nedeniyle gidemiyor

Yerli futbolcular; Okyanus Öndaç, Ozan Mercan, Koral Saymaz, Ahmet Sönmez, Ahmet Coşkun, Ahmet Saygı, Aydın Aygın, Kenan Oshan,  Selim Saygı, Ali Savaşan, Tunahan Şencan, Hasan Kanlı, Ahmet Çağer, Mahmut Erkan, Emek Kırılmaz, Cem Ateş, Enis Keser, Erdi Erduran  ve Hamit İnandım’dan oluşuyor. Diğer taraftan; yabancı oyunculardan Quincy Osei kafileye dahil olurken, Rahaeem Quadri ve Razag Adegbite ise, vize sorunu nedeniyle kampa iştirak edemiyor.


 

Kondisyon ağırlıklı, güç toplamaya yönelik toplu topsuz çalışmalar

Kartepe kampı ile ilgili Havadis’e açıklamada bulunan teknik direktör Caner Oshan, “Bu güne kadar ülkemizde yaptığımız kondisyon ağırlıklı çalışmalara mukabil bu kamp süresince, sabah-akşam günde iki kez olmak üzere, şut ve taktik varyasyonların yanı sıra, güç toplamaya yönelik toplu-topsuz çalışmalara önem vereceğiz. Bu arada, uygun durumda olan bir takımın bulunması halinde de, bir-iki hazırlık maçı yapmayı düşünüyoruz” dedi.

 

Daha iyi bir sezon yaşayacağımıza inanıyoruz

Bu yıl daha iyi bir sezon yaşayacaklarına dikkat çeken teknik direktör Caner Oshan ayrıca, oturmuş ve geçmiş yıllara nazaran daha tecrübe kazanmış bir kadro ile zirve mücadelesi yapacaklarını vurguladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar