DAÜ Mercy ile güçlendi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 4, 2023
Spor

DAÜ Mercy ile güçlendi

dau-2

EN İYİ SMAÇÖR:

22 yaşında ve 1.85 cm boyundaki başarılı kadın voleybolcu, bugüne kadar adaya gelmiş en iyi smaçörlerden biri olarak gösteriliyor. DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu, bu yıl şampiyonluk için iddialı olduklarını vurgulayarak, “DAÜ’de eğitim alacak olan Mercy’nin ülke voleyboluna yararlı olacağına inanıyoruz. Yeni ve kaliteli sporcuların adaya gelmesi, salonlara renk katacak.” dedi


 

Kadınlar Voleybol Ligi’nde Doğu Akdeniz Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi’ni yeni transferi Nijeryalı oyuncusu Mercy Promise ile devirdi.

Nijerya Genç Milli Takımı’nın kaptanı olan Mercy Promise, geçtiğimiz günlerde DAÜ formasıyla maçlara çıkmaya başladı ve lige hızlı bir giriş yaptı.

22 yaşında ve 1.85 cm boyundaki başarılı kadın voleybolcu, bugüne kadar adaya gelmiş en iyi smaçörlerden biri olarak gösteriliyor.

 

Mercy, voleybolumuza güç katacak

Promise’in transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu, bu yıl şampiyonluk için iddialı olduklarını vurgulayarak, “DAÜ’de eğitim alacak olan Mercy’nin ülke voleyboluna yararlı olacağına inanıyoruz. Yeni ve kaliteli sporcuların adaya gelmesi, salonlara renk katacağı gibi heyecanı da artıracaktır. Çok değişik bir smaç atma tekniği olan Mercy ile birlikte DAÜ Kadın Voleybol Takımımız gücüne güç katmıştır.” şeklinde konuştu. Salon sporlarına hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Konnolu, yaptıkları transferlerle de liglerdeki kaliteyi yükselttiklerini ve başarılı transferlere imza atmaya önümüzdeki dönemlerde de devam edecekleri açıkladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar