KıbrısManşet

Cinayet şüphelisi bakıcının kocası


Polis bu akşam Yenikent, Gönyeli’de evinde ölü olarak bulunan Veysi Akdeniz’in şüpheli ölümünden dolayı Türkmenistan uyruklu Azat Nurmamedov’u zanlı olarak aradığını bildirdi. Veysi Akdeniz’in delici ve kesici bir aletle öldürüldüğü ve polisin olayı paylaşılan bir fotoğraf üzerine ihbar yoluyla öğrendiği olay yerinden öğrenen ilk bilgiler arasında.

Gönyeli’de evinde ölü olarak bulunan Veysi Akdeniz’in bakıcısı tutuklanarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüDelici ve kesici bir aletle öldürüldü

Olay yeri incelemeden alınan ilk bilgilere göre Veysi Akdeniz’in delici ve kesici bir aletle öldürüldüğü bilgisine ulaşıldı.

Ölünün fotoğrafını çekip paylaştılar

Vefat eden kişinin fotoğrafının çekilip başka bir kişiye gönderilmesi ve o kişinin polise ihbarı üzerine olayın açıklığa kavuştuğu edinilen ilk bilgiler arasında.

Bakıcının kocası 40 yaşındaki Azat Nurmamedov zanlı olarak aranıyor

Zanlı bakıcının kocası

Polis olay yerine ulaşıp vefat eden Veysi Akdeniz’in ölü bedenine ulaştıktan sonra bakıcıya ulaştı. Zanlı olarak sürekli eve girip çıkan bakıcının kocası 40 yaşındaki Azat Nurmamedov’u zanlı olarak belirleyerek arama başlattı. Soruşturma devam ediyor.Başa dön tuşu