Çetinkaya’yı bekleyen tehlike! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Şubat 22, 2024
Spor

Çetinkaya’yı bekleyen tehlike!

Çetinkaya’yı bekleyen tehlike!

Süper Lig’de 2012-2013 sezonunu şampiyonlukla kapatan Çetinkaya’da, önemli oyuncularının serbest transfer hakkının olması ekibin başını ağrıtacakn Sarı-kırmızılıların yıldız oyuncuları Serhan, Serkan, Hasan Piro, Uğur, Hüseyin Kayalılar ve Ertan’ın serbest transfer hakkının olması, şampiyonluğa oynamak isteyen diğer birçok takımın iştahını kabartıyor. Çetinkaya bu futbolcularla anlaşma zemini arayacak ancak görüşmelerden bir sonuç çıkmaması durumunda futbolcular, serbest transfer hakkından faydalanarak kendilerini isteyen kulüplere imza atabilecekler

Telsim Süper Ligi’nde 2012-2013 sezonu şampiyonu olan Çetinkaya takımı, yeni sezon öncesindeki transfer döneminde birçok oyuncusunu kaybetme riski taşıyor. Şampiyonlukta büyük payı olan futbolculardan Serhan, Serkan, Hasan Piro, Uğur, Hüseyin Kayalılar ve Ertan’ın serbest transfer hakkının olması sarı-kırmızılı ekibin başını ağrıtacağa benziyor.
Sarı-kırmızılı ekip, Serhan, Serkan, Hasan Piro, Uğur, Hüseyin Kayalılar ve Ertan ile anlaşma zemini arayacak ancak görüşmelerden bir sonuç çıkmaması durumunda bu futbolcular serbest transfer hakkından faydalanarak kendilerini isteyen kulüplere imza atabilecekler.


Serhan-Serkan ikilisine talep çok

Kaleci Hasan Piro ile savunmanın önemli isimlerinden Serhan ve Serkan, şampiyonlukta önemli katkısı olan oyuncuların başında geliyor. Çetinkaya defans hattını bozmak istemediğinden, bu üçlüyü elinde tutmak için büyük uğraş verecek. Kaleci ve defans hattındaki bu isimler önümüzdeki sezonda şampiyonluğa oynayacak takımların da transfer listesinde olacak. Özellikle Serhan ve Serkan ikilisinin taliplerinin çok olduğu biliniyor.

Orta alandan 3 kişi var

Çetinkaya’nın şampiyonlukta rolü olan orta alanın önemli oyuncularından Hüseyin Kayalılar, Ertan ve Uğur da yeni dönemde transferin gözde isimlerinden olacak. Yaş haddinden dolayı sezon sonunda serbest transfer şansı olan Hüseyin Kayalılar, Ertan ve Uğur takımı ile şartlarda anlaşamaması durumunda gelebilecek olan başka takımların tekliflerini de değerlendirebilecekler.

Başkan ve yönetim büyük uğraş verecek

Çetinkaya Kulübü Başkanı Ömer Arhun’un 2012-2013 sezonunda takımın şampiyon olmasında büyük emeği olurken, yeni dönemde yeniden başkanlığa talip olup olmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Arhun’un başkanlığa aday olmaması durumunda yeni seçilecek başkan ve yönetim kurulu üyeleri bu sorunla karşı karşıya kalacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar