FutbolManşet

Çetinkaya’nın yeni başkan adayı Ceran Tunalı
Futbol Süper Lig kulüplerinden Çetinkaya’da bugün gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul, Başkan Dr.Bülent Dizdarlı’nın açılış konuşması ve saygı duruşu ile başladı.

Ledra Palas’taki kulüp lokalinde gerçekleşen genel kurulda Divan başkanlığını Hasan Macila yaptı. Kalabalık katılım ile gerçekleşen  ve saat 18.00’da başlayıp yaklaşık 2,5 saat süren genel kurul gergin bir ortamda gerçekleşti.


Koronavirüs sonrası futbolun Haziran ayında başlamaması ve liglerin devam etmemesi yönünde görüş belirten Başkan Dr. Bülent Dizdarlı, kulübü olağanüstü genel kurula çağırdı ve bu konuda karar alınmasını istedi. Dizdarlı liglerin başlaması halinde kendisinin görevde olmayacağı yönündeki sözünden dönmeyeceğini ve önce sağlığın düşünülmesini istedi.

Genel kurulda üyelerin, Çetinkaya’nın ligden çekilmesinin onaylanması sonrası Başkan Bülent Dizdarlı görevinden istifa etti.

2 Haziran’da başkanlık seçimi

Çetinkaya’da Başkan Bülent Dizdarlı’nın görevden istifa etmesinin ardından, Dizdarlı yönetiminde basın sorumlusu olarak görev yapan eski futbolculardan Ceran Tunalı başkan adaylığına müracaat etti.

Çetinkaya’da başkanlık seçimli olağanüstü genel kurul 2 Haziran Salı akşamı kulüp lokalinde gerçekleşecek. Sarı-kırmızılılardan şu an için başka bir  adayı bulunmuyor.Başa dön tuşu