Çeler: Bel-Paz'da bozulan çalışma barışı sağlanacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
KıbrısManşet

Çeler: Bel-Paz’da bozulan çalışma barışı sağlanacak

zeki çeler

Girne Bağımsız Belediye Başkan Adayı Zeki Çeler, bugün Kaymakamlık, Tapu ve Kadastro, İhtiyat Sandığı, Sosyal Sigortalar, Çalışma, Gelir ve Vergi Dairelerini ziyaret etti.

Zeki Çeler, ziyaretlerinde dairelerde çalışanlara ve bölgedeki vatandaşlara “Aklın Yolu Zeki” seçim kitapçığını dağıtarak, projelerinden bahsetti.


Çeler, daha önce yürüttüğü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın insana en çok dokunan bakanlık olduğuna dikkat çekerek, orada edindiği tecrübe ve vizyonla Girne için projeler hazırladığını ifade etti.

Sosyal yaşamda kaliteyi artırmak amacıyla çocuklar, gençler, yaşlılar ve dezavantajlı bireyler için hazırladığı projeleri anlatan Çeler, cesareti ve enerjisiyle trafik, ulaşım, arıtma, güvenlik, sosyal yaşam, yürüyüş ve bisiklet yolları, yeşil alan, sağlık ve bakıcı hizmetleri konusunda yaşanan sorunları çözeceğini vurguladı.

Çeler, Girne Belediyesi’nde ve Bel-Paz yatırım şirketinde bozulan çalışma barışını sağlayacağına dikkat çekti.

Çeler’i sevgiyle karşılayan çalışanlar ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu dönemde Çeler ile uyum içinde çalıştıklarını, birçok ilki ve yenilikleri yaşadıklarını anlattı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar