Buray'dan "Tac Mahal" klibi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Şubat 23, 2024
Magazin

Buray’dan “Tac Mahal” klibi

SEYAHATTEN KLİPLE DÖNDÜ: Ülkemizin yetiştirdiği ünlü sanatçı Buray, “Tac Mahal” adını verdiği şarkısını, Tac Mahal seyahatinde kliplendirdi. Klip, bugün Burayvevo Youtube kanalında ve tüm müzik kanallarında yayında olacak.


Son albümü “Kehanet”le listelerden düşmeyen ülkemizin yetiştirdiği ünlü sanatçı Buray, Tac Mahal seyahatinden kliple döndü. Başarılı sanatçı, sözü Gözde Ançel, bestesi Buray ve Gözde Ançel imzası taşıyan “Tac Mahal” şarkısını, ilham veren şehrin sokaklarında dolaşarak etkileyici görüntülerden oluşan bir kliple taçlandırdı.

Görenlerin büyülendiği, kendini ayrıcalıklı hissettiği, hikayesiyle de yüreklere dokunan dünyanın yedi harikasından biri Tac Mahal. Büyük bir aşkın eseri olan bina, eşsiz yapısıyla da hikayesiyle de insanı etkiliyor. Buray’ın Tac Mahal şarkısında “Beni sara sara bir bakarsın, iyileşiverir tüm yaralarım. Seni ben o zaman, yedi harikadan, Tac Mahal’im yaparım” dediği gibi büyük bir aşkın eseri.

Tac Mahal şarkısının klibi için ülkemizden yola çıkan ekip, önce Delhi’ye iniş yaptı. Boynunda çiçeklerle Agra’ya doğru yol alan Buray, Tac Mahal’e ulaşarak şarkıya ilham olan yapıda çekimlere başladı. Holly Fest’e de katılan başarılı sanatçı, boya savaşlarıyla birlikte keyifli görüntüler verdi. Hinduların kutsal mekanı Varanasi’ye yolculukla birlikte farklı ve özel görüntüler de toplayan ekip, ilginç ve etkileyici anlar yaşadı.

Tüm bu olağanüstü deneyimin klibe dönüştürülmesinde yönetmen koltuğunda Olgaç Öke ve Mehmet Kozal yer aldı. Görüntü yönetmenliğini ise Emre Yazgın üstlendi. Klip, bugün Burayvevo Youtube kanalında ve tüm müzik kanallarında yayında olacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar