Buray'dan hayranlarına sürpriz - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Magazin

Buray’dan hayranlarına sürpriz

KONSER HİKAYESİ VİDEO OLUYOR: Şu sıralar adamızda bulunan Türkiye’deki gururumuz Buray, 5 bin kişinin izlediği Harbiye Açıkhava Konseri hikayesini videoya aktararak sevenleriyle buluşturacak

Şu sıralar tatil ve stüdyo çalışmaları için adamızda bulunan Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, geçtiğimiz ağustos ayında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği konseri kaçıranlara bir sürpriz yaparak konser hikayesinin videosunu sevenleriyle buluşturuyor. Repertuvarın ve sahne performansının geceye damgasını vurduğu bu konserin öncesi ve sonrasına dair tüm detaylar bu videoda yer alıyor.


Tam 5 bin kişinin seyrettiği konserin hikayesinde izleyiciler sahne kurulumundan Buray’ın sahneye geçmesine ve röportajlarına, kulisteki heyecan dolu dakikalardan konserine unutulmaz anlarına kadar pek çok detayı konser hikayesinde bulabilecek.

Son albümü “Kehanet”in çok sevilen şarkısı “Aşk Bitsin” ile sahneye çıktığı konserde Buray’ın, seslendirdiği sevilen şarkıları ve yaptığı yeniden yorumlardan bir seçki de bu hikayenin sürprizlerinden…

 

Şimdilerde adamızda

Ünlü sanatçımız Buray içerisinde bulunduğumuz şu günlerde ise adamızda hem tatil yapıyor hem de stüdyo çalışmalarını sürdürüyor. Bu vesileyle ailesi ve arkadaşlarıyla bol bol vakit geçiren Buray yoğun konser maratonundan ve müzik çalışmalarından kısa süreliğine sıyrılmanın tadını çıkarıyor.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar