Magazin

Çalışanlar stres attı


DAYANIŞMA RUHU CANLANDI: Creditwest Bank’ın yüz elli çalışanı Colony The House’ta düzenlenen kareoke gecesinde bir araya gelerek hem stres attı hem de dostluklarını pekiştirdi

 Creditwest Bank çalışanları geçtiğimiz hafta Colony The House’ta düzenlenen kareoke gecesinde buluştu. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı gecede çalışanlar doyasıya eğlendi. Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve şube çalışanlarının katıldığı gecede hem eğlence hem de takım ruhunun en güzel örneği sergilendi. Her yıl düzenlenen ve Creditwest Bank’ın şirket içi motivasyonu artırmak amaçlı olarak düzenlediği etkinliğe 150’ye yakın Creditwestli güzel bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Konu ile ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak 2012 yılından beri şirket içi iletişimi artırmak, çalışanları iş ve sosyal yaşam dengesini kurmaya teşvik etmek, motivasyonlarını yükseltmek ve çalışanları bir araya getirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile her ay sosyal aktivite düzenlediklerini bildirdi. Geceye katılan Creditwestliler diledikleri Türkçe ve yabancı şarkıları söyleyerek güzel bir gece geçirdi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı