FutbolSpor

Bolkan ateşten gömlek giydi

K-Pet Süper Lig’in play-out bölgesindeki İskele ekibi Gençler Birliği’nde Salih Sakallı’dan boşalan teknik direktörlük görevine, tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Bolkan getirildi

K-Pet Süper Lig’in play-out bölgesindeki İskele ekibi Gençler Birliği, tecrübeli teknik adam Mehmet Bolkan’a emanet edildi.

Geçtiğimiz hafta Lig lideri Yenicami karşısında alınan farklı yenilgi sonrası Gençler Birliği Teknik Direktörü Salih Sakallı, takımın önünü açmak için görevinden istifa ettiğini maç bitiminde Gençler Birliği Başkanı Rifat Berkel’e iletti. Sakallı’nın istifasını kabul eden başkan, yeni teknik direktörünü belirlemek için hemen arayış içerisine girerek deneyimli teknik adam Mehmet Bolkan’la her konuda anlaşarak takımın başına tek yetkili olarak getirdiklerini açıkladı.

Salih Sakallı ve ekibinde yer alan Kayhan Bulut ve Ali Duvarcı’ya yapmış oldukları hizmetler için telefon açarak teşekkür eden başkan, bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerken, yeni teknik patron Mehmet Bolkan ‘ın da camiamiza hayırlı olmasını temenni ederken, Mehmet Bolkan da sporcu toplantısının ardından bugün takımla antremanlara başlayacağını açıkladı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı