Spor

Birlikten kuvvet doğduPASTA KESTİLER:
En yakın takipçisi Mağusa Türk Gücü’nün 4 puan önünde ilk devreyi lider tamamlayan Binatlı’nın başkanı Orsel Neşe, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular dün kulübün Onursal Başkanı Mehmet Çangar’a doğum günü sürprizi yaptı ve birlikte pasta keserek “Birlikten kuvvet doğar” mesajı verdi 

ÇANGAR: HEDEF ŞAMPİYONLUK:
Yapılan sürpriz karşısında çok şaşıran ve mutlu olan Mehmet Çangar, doğum günü pastasını kulüp başkanı Orsel Neşe ile birlikte kesti. Binatlı’nın başarısının kendisini gururlandırdığını ifade eden Onursal Başkan Çangar, “Hedefimiz sezon sonunda şampiyonluktur” şeklinde konuştu

NEŞE: HER MAÇ BİR FİNAL:
Binatlı Başkanı Orsel Neşe, şampiyonluk hedefiyle ikinci devreye gireceklerini belirterek, “Bir forvet arkası ve forvet oynayabilen transfere ihtiyacımız var. Arayışlarımız sürüyor. Ligin ikinci devresinde oynayacağımız her maç bir final ve kazanmak için sahaya çıkacağız” ifadelerini kullandı

 

Abdullah EĞİLMEZ

K-Pet Süper Lig’in ilk devresini yenilgisiz lider tamamlayan Binatlı’nın başkanı, yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları kulübün Onursal Başkanı Mehmet Çangar’a dün doğum günü sürprizi yaptı.
En yakın takipçisi Mağusa Türk Gücü’nün 4 puan önünde ilk devreyi lider tamamlayan Binatlı’nın başkanı Orsel Neşe, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular dün kulübün Onursal Başkanı Mehmet Çangar’a doğum günü sürprizi yaptı ve birlikte pasta keserek “Birlikten kuvvet doğar” mesajı verdi.
Yapılan sürpriz karşısında çok şaşıran ve mutlu olan Mehmet Çangar, doğum günü pastasını kulüp başkanı Orsel Neşe ile birlikte kesti. Binatlı’nın başarısının kendisini gururlandırdığını ifade eden Onursal Başkan Çangar, “Hedefimiz sezon sonunda şampiyonluktur. Futbolcularımız ilk devrede sergiledikleri performans ile bunu başarabileceklerini gösterdiler. Bu başarı beni gururlandırıyor. Umarım sezon sonunda mutlu sona ulaşan Binatlı kulübü olur” dedi.

Neşe: Şampiyonluk için mücadele edeceğiz
“Onursal Başkanımız Mehmet Çangar’ı her zaman yanımızda görmekten mutlu olduk ve mutlu olmaya da devam edeceğiz” diyerek sözlerine başlayan Binatlı Başkanı Orsel Neşe, “Sporcularımız ve yöneticilerimle Onursal Başkanımızı ziyaret ettik. Kendisine nice sağlıklı ve mutlu yıllar diliyoruz” dedi.
Şampiyonluk hedefiyle ikinci devreye gireceklerini belirten Binatlı Başkanı Orsel Neşe, “Ligin ilk maçını kendi evimizde Gençler Birliği ile oynayacağız. Bundan sonra her maç bizim için bir final. Şampiyon olmak için her maçı ayrı ayrı değerlendirip kazanmak için sahaya çıkacağız. İlk devrede ortaya çıkan tablo şampiyonluk için mücadele edeceğimizi belli etti. Binatlı’nın hedefi şampiyonluktur” ifadelerini kullandı.
Sezonun ikinci devresi için bir transfer yapmayı planladıklarını kaydeden Binatlı Başkanı Orsel Neşe, “Bir forvet arkası ve forvet oynayabilen transfere ihtiyacımız var. Ancak devre arası transferi çok da sağlıklı olmuyor. Yabancı kontenjanın verdiği sıkıntı transfer yapmamızı engelliyor. Yerli transfer piyasası ortada. Arayışlarımız sürüyor” dedi.
13-16 Ocak tarihleri arasında Pia Bella’da kamp yapacaklarını kaydeden Binatlı Başkanı Orsel Neşe, 29 Ocak’ta ise Güzelyurt Lara Restoran’da Dayanışma Gecesi düzenleyeceklerini belirtti.

Başa dön tuşu