Magazin

“Best Model of Cyprus” heyecanı yaşanacak YARIŞMA BU AKŞAM:
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yarışmada seçilen bay / bayan modeller aynı yıl içinde dünyanın en prestijli yarışması olan “Best Model of The World” dünya finalinde KKTC’yi temsilen yer alıyor

Direktörlüğünü Pınar Atman’ın yaptığı Model North Cyprus 2019 bu gece en iyileri bu akşam saat seçilecek. Yarışma saat 21.00’da, Kıbrıs Genç TV tarafından canlı olarak yayınlanacak. Büyük Anadolu Hotel’de yapılacak olan gecede, ilk üç model Girne Amerikan Üniversitesi’nden eğitim bursu kazanacak.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yarışmada seçilen bay / bayan modeller aynı yıl içinde dünyanın en prestijli yarışması olan “Best Model of The World” dünya finalinde KKTC’yi temsilen yer alıyor.

Modellik alanında adamızda profesyonelleşmenin ilk adımı “Best Model of North Cyprus” yarışmasıyla gerçekleştiriyor. Bu yarışmayla birlikte gençlerimiz uluslararası platformda yarışma, kendilerini modellik anlamında gösterebilme ve ülkesini temsil etme hakkı kazanıyor.

Gecede Jüri Başkanı Erkan Özerman, Nil Burak, Cihan Ünal, Türkiye Best Mdellerinden Buse Orcan, KKTC best modellerimizden Pembe Güney, Ali Sarıkaya,Mercan Kerman, Hazal Ecer, Eylem Panel ve birçok özel isim juri de yer alacak. Nil Burak, Grup Gancelli solisti Ufuk Aydoğan ve Team Dance Fit dans grubu gecede sahne alacak.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı