Beşiktaşlılardan 115 yaş coşkusu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
Magazin

Beşiktaşlılardan 115 yaş coşkusu

beşiktaş-kutlama

Beşiktaşlıların Lefkoşa’da yaşanan yıldönümü balosuna Türkiye’den Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman da katıldı

ÖMÜR GEDİKLE KUTLADILAR:


Ülkemizdeki Beşiktaş gönüllüleri kulübün 115. Kuruluş yılı sevincini Ömür Gedik’in sahne aldığı güzel bir baloyla, Golden Tulip Hotel’de kutladı

Türkiye’nin en köklü spor kulübü Beşiktaş’ın 115’inci yılı, ülkemizde yapılan yıl dönümü balosunda kutlandı. Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de yer alan geceye Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Milletvekili Ersin Tatar, Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Lefkoşa eski Belediye Başkanı Cemal Bulutoğlulları, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Hava Sporları Başkanı Zeki Ziya ve çok sayıda Beşiktaş taraftarı katıldı.


Gecede Beşiktaşlı olarak bilinen Ömür Gedik sahne alarak katılımcılara unutulmaz bir performans sergiledi. Beşiktaş gönüllülerinin birlik ve beraberliklerini pekiştirdiği bu keyifli baloda bir de 115 yaş pastası kesildi. Ülkemizdeki Beşiktaş taraftarlarının yıl dönümü mutluluğu yaşadığı gece birbirinden renkli karelerle dikkat çekti.

Orman’dan KKTC’de, “şampiyonluk” sözü

KKTC’deki kutlamaların en önemli konuğu ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dı.  Orman, Başakşehir karşısında şansız değil, iyi olmadıkları için yenildiklerini ifade etti.

Önlerine bakacaklarını kaydeden Fikret Orman, “Önümüzde daha sekiz maç var. Çok sular geçer altından. Bizim açımızdan özeleştiri yapma süreci bu. Şenol Güneş hocamızla birlikte kazanacağız, yine şampiyon olacağız” dedi. Taraftarlarla beraber olmanın önemli olduğuna dikkat çeken Orman, “Maç kaybetmiş olabiliriz. Ama biz sizlerle birlikte şampiyon olacağız. Birlik olacağız” diye konuştu.

Kıbrıslı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği geceyi düzenleyenlere teşekkür eden Orman, “Kıbrıs’ı da çok sevdiğini” söyledi.

(Fotoğraflar: Fuat ŞANLIER)

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar