KıbrısManşet

Belediye müdür muavinine saldırı


Lefkoşa Türk Belediyesi Müdür Muavini Levent Özverel’in arabasına dün sabah saatlerinde saldırıda bulunuldu. Özverel’in arabası boyanarak tahrip edildi;

 

KAMERA KAYITLARI İNCELENİYOR: LTB Müdür Muavini Levent Özverel’in arabasına yapılan çirkin saldırı ile ilgili polis soruşturma başlattı. Olay yerinde geniş çaplı inceleme yapan polis, bölgedeki güvenlik kameralarının kayıtlarını da incelemeye aldı

ÖZVEREL: DÜŞMAN SAHİBİ DEĞİLİM:  Havadis’e konuşan Levent Özverel, aklında bazı şeyler olduğunu ancak saldırının kim veya kimler tarafından yapıldığının polis soruşturmasının tamamlanması ile netleşeceğini kaydetti.

Kardelen GÖKSU

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Müdür Muavini Levent Özverel’in evinin önünde park halinde bulunan arabasına dün sabaha karşı saldırıda bulunuldu.

Özverel’in arabası, kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişilerce dün sabah saatlerinde siyah ve kırmızı renk boya ile boyandı. Özverel, arabasının saldırıya uğradığını sabah çocuklarından öğrendi, olayın aydınlatılması için polise başvurdu.

Geniş çaplı soruşturma başlatıldı

Levent Özverel’in şikayetini değerlendiren polis, olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı, bölgede incelemelerde bulundu.

Polis, saldırı olayına ilişkin başlattığı soruşturma kapsamında, Levent Özverel’in evinin önünü de gören, bölgedeki güvenlik kameralarına ait kayıtları incelemeye aldı.

 

Özverel: Aklımda bazı şeyler var

LTB Müdür Muavini Levent Özverel, konu ile ilgili Havadis’e açıklamada bulundu. Özverel, arabasına yapılan saldırıyı çocuklarından öğrendiğini ve hemen polisi arayarak, olayla ilgili bilgi verdiğini, gerekli şikayeti yaptığını anlattı.

Polisin kısa sürede olay yerine gelerek geniş çaplı incelemelerde bulunduğunu aktaran Özverel, polisin, bölgedeki güvenlik kameralarının görüntü kayıtlarını da aldıklarını söyledi.

Levent Özverel, düşman sahibi olmadığını, saldırının nedeninin ve kim veya kimler tarafından yapıldığının polis soruşturmasının tamamlanması ile netleşeceğini belirtti.

Özverel, “Saat 02.00 sıralarında çocuklarım arabamın boyandığını gördü ve durumdan beni haberdar etti. Polisi aradık ve gerekli şikayeti yaptık. Polis olay yerinde inceleme yaptı, arabanın bulunduğu yeri de gösteren bölgedeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelemek üzere aldı.  Düşmanım yok ama aklımda da bazı şeyler var fakat neticede gerçek polis soruşturmasının tamamlanması ile ortaya çıkacak” diye konuştu.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı