Başman: Gerçek kimliğimizi göstereceğiz - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Spor

Başman: Gerçek kimliğimizi göstereceğiz

Başman: Gerçek kimliğimizi göstereceğiz

Süper Lig’de bugün oynanacak derbi maçı öncesi gazetemize açıklamada bulunan Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman lider Çetinkaya ile oynayacakları derbi maçta gerçek kimliklerini ortaya koyacaklarını ve maçı kazanacaklarını söyledi. Başman ayrıca hakem Malek hakkında da açıklama yaptı

Telsim Süper Ligi’nde bu akşam oynanacak Çetinkaya-Kaymaklı derbisi öncesi Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman gazetemize açıklamada bulundu. Başman ikinci devre takımın kötü gidişatından dolayı üzgün olduklarını ancak bugünkü derbi maçta gerçek kimliklerini göstereceklerini ve lider Çetinkaya’yı yeneceklerini söyledi.
Başman, “Çetinkaya maçları Kaymaklı için her zaman önemlidir. Bizim için çok önemli bir derbi maçı olacak ve bu maçta oyuncularıma güvenim tamdır. Çetinkaya maçını kazanacağımızdan eminim. Zor maç olacağının bilincindeyiz ancak biz bu maçı kazanmak zorundayız” dedi ve hakem Mehmet Malek için ayrıca düşüncelerini söyledi.


“Malek, MHK’nın hatasıdır”

Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman derbi maçta düdük çalacak orta hakem Mehmet Malek için de yorumda bulundu. Başman, “Mehmet hocamızın iyi niyetinden hiçbir şüphemiz yok. Olamaz da. Ancak Mehmet Malek gerek lig maçlarında gerekse Yenicami ile oynadığımız kupa maçındaki yönetimi ile tepki almıştı.
Kendini bugünkü maçta da başarılı yönetim sergilemek için yine elinden geleni yapacaktır ancak böyle bir zamanda, Malek’in derbi maçına, yine bizim karşılaşmamıza atanması Merkez Hakem Kurulu (MHK)’nun hatasıdır” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar