BasketbolSpor

Basketbolda sezon 3 Aralık’ta başlıyorBu yıl Kıbrıs Vakıflar Bankası adı altında oynanacak basketbol liglerinde sezon yıldızlar ve gençler mücadelesi ile başlıyor

 Bu yıl Kıbrıs Vakıflar Bankası adı altında oynanacak basketbol liglerinde sezon yıldızlar ve gençler mücadelesi ile başlıyor. Kıbrıs Vakıflar Bankası Yıldız Erkekler Basketbol Ligi ve Genç Erkekler Basketbol Ligi’nde ilk maçlar 3 Aralık Cumartesi günü oynanacak.
Bu yıl yıldız erkeklerde Yakın Doğu Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitesi, Mağusa Gelişim Akademisi, Akdeniz Spor Birliği ve Soyerspor takımları yer alacak.Genç erkeklerde ise Yakın Doğu Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Lefke Avrupa Üniversitesi, Soyerspor, Mapfree, Mağusa Gelişim Akademisi ve Akdeniz Spor Birliği mücadele edecek.

Yıldız Erkekler Basketbol Ligi’nin ilk haftasında 3 Aralık Cumartesi günü NEU RA 25 Spor Salonu’nda saat 16.00’da Yakın Doğu Üniversitesi ile Girne Amerikan Üniversitesi karşılaşacak. Aynı gün saat 14.00’te Mağusa Gelişim Akademisi-Akdeniz Spor Birliği mücadelesi oynanacak.

Genç Erkekler Basketbol Ligi’nde ise 3 Aralık Cumartesi günü Necati Taşkın İlkokulu Spor Salonu’nda saat 15.00’da Soyerspor ile Mapfree karşı karşıya gelecek

Başa dön tuşu